Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
kadon (5987 niezalogowanych)

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisal:
Mirekb215,wyciagasz jakies dziwne wnioski co do mojego swiatopogladu
Odnioslam sie do arytkulu,nie do rzeczywistosci.....Zdaje sobie sprawe,ze rzeczywistosc czesto bywa zupelnie inna...czesto wynikajaca z braku zrozumienia wlasnie takich podstawowych roznic ,wynikajacych z naszej czy holenderskiej mentalnosci.I uwierz,mnie juz nic nie zaskoczy w rzeczywistosci holenderskiej.Chociaz przyznam,ze nie jestem wstanie pojac pewnych rzeczy,ale nie zaskakuja mnie one.....
Pozdrawiam


Na wstepie mojego postu chcialbym nadmienic ze wczesniej napisalem: "... jak ty opierasz..." (czyt. jesli) co nie znaczy ze ja jestem przekonany co do twojego swiatopogladu, bo do konca pewny nie jestem jak to tam z toba i twoim mysleniem jest. Mozna pisac o jednym a myslec o drugim, prawda
Odnosisz sie do artykulu a nie do rzeczywistosci a artykul pokazuje niby rzeczywistosc...

Z pewna czescia artykulu sie zgadzam, ale te porady jak robic interesy z holendrami to wogole mnie rozlozyly, jesli czlowiek ktory pozyskuje nowe firmy z pozagranic polski czy nawet w polsce i o takich rzeczach nie wie to zastanawiam sie jak by mogl byc przedstawicielem firmy ktora mialaby robic interesy z nowymi klientami a znajomosci nie wchodza w sklad kompetencji??? tylko ze trzeba je przedstawic uzywajac odpowiednich slow w odpowiednim czasie i jesli klient na tym zyska.
Autorka ladny artykul napisala i doradza czego nie robic a jest duze prawdopodobienstwo ze pani Malgorzata nie raz odbierala drogie "prezenty" pod stolem mowiac nad stolem ze to tak nie BON TON

Takze widzisz ja ciebie zrozumialem tylko pojac nie moge.

Patboy nie jestem przeciwko tobie po prostu z pewnych powodow sie tutaj odezwalem,a jednym z nich to to ze za dlugo w handlu i podobnych pierdolach mam i mialem do czynienia. I czlowiek jakies takie cisnienie czuje caly czas jesli chodzi o takie tematy Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy bawisz mnie i to jest jedyny pozytyw z zamieszczenia tego artykułu. nie jest wazne ile lat jestes w osiadanu tego artykułu. ja swoje zdanie określiłem jasno i co tu kurwa analizowac. skopiowales wkleiles i nawet nie raczyles skomentowac. i kurwa tyle.

twoja sprawa, a reszta talerzy która brzeczy po uderzeniu w stół to taki standard na tym portalu. i niech dalej brzecza niewazne czy po polsku czy holendersku, ozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
peter_pan napisał:
Patboy bawisz mnie i to jest jedyny pozytyw z zamieszczenia tego artykułu. nie jest wazne ile lat jestes w osiadanu tego artykułu. ja swoje zdanie określiłem jasno i co tu kurwa analizowac. skopiowales wkleiles i nawet nie raczyles skomentowac. i kurwa tyle.

twoja sprawa, a reszta talerzy która brzeczy po uderzeniu w stół to taki standard na tym portalu. i niech dalej brzecza niewazne czy po polsku czy holendersku, ozdrawiam.


mowilem ze spoko z niego gosc
ma swoje zdanie i hu...j
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
kolek napisał:
Blondyn napisał:
Hej Tygrysie


blondyn to do mnie ?
A jak myslisz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
kolek napisał:
Blondyn napisał:
Hej Tygrysie


blondyn to do mnie ?
A jak myslisz


mysle ze tak
co tam u ciebie blondasie?
kiedy twoja Jaga zagra w lidze mistrzow?
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
U mnie luxxxA Jaga hmm...wrzesien 2011 godz.20.45
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215..wiesz,twoje posty sa jak twierdzenie,ze maslo jest maslane...wiec nawet nie bede komentowac.....

Peter_pan,a skoro jak zauwazyles,ze artykul jest wklejony itd itp,ze nie bedziesz nawet komentowal itd itp,wiec zapytam,po co sie wypowiedziales w tym temacie na forum?? Zeby wysmiac,skrytykowac,zablysnac???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
malutka niepozorna czy tam nie pokorna ma swieta racje
cos sie chlopie tak spiol wyluzuj!!!!! ale zdania nie zmieniaj !!!
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
co ja to mialem napisac... acha...
Moim zdaniem Patboy chce tylko ulatwic, wprowadzic troszke ludzi w klimat holenderskiego rynku handlu i pracy. Chwala mu za to ze chce pomoc
Druga stona medalu ze robi to po holendersku, udzielanie rad (bo ja wiem najlepiej) zapozyczonych lub zaslyszanych od kogos innego (w koncu jest tu nascie lat).
O zesz w morde sam sie na tym lapie hahahaha

A mimochodem Blondyn JAGA w LM musi byc i hu.......

Mam tylko nadzieje ze na mecz nie beda mialy wstepu te nazi pojeby z przydworcowki i antoniuka

pozdro wszystkim
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Mirekb215..wiesz,twoje posty sa jak twierdzenie,ze maslo jest maslane...wiec nawet nie bede komentowac.....

Peter_pan,a skoro jak zauwazyles,ze artykul jest wklejony itd itp,ze nie bedziesz nawet komentowal itd itp,wiec zapytam,po co sie wypowiedziales w tym temacie na forum?? Zeby wysmiac,skrytykowac,zablysnac???




Malutka, Peter_pan moze tak samo chcial zablysnac jak ty blyszczysz po przez wchodzenie nie jednemu tutaj za przeproszeniem w pupe. Zapewniajac ze post jest dobry i nawet ty bys tego lepiej nie ujela. Spokojnie malutka, jesli artykul lub post jest dobry sam sie obroni i nie musisz wszem i w obec tego oznajmiac. Kazdy zdaje sobie sprawe z tego i ma swoje zdanie co do pewnych tematow. Swoja droga, czy takim stanowiskiem nie narzucasz tym samym komus kto sie z tym nie zgadza ze sie myli. Ostatnio sama o tym pisalas, ze to jest zle. Takze wiesz, jesli chodzi o te twoje przeslodkie komentarze, bo co za duzo to i swinia nie zezre. Takze zwroc uwage na swoje posty tak przy okazji.

Dla ciekawwostki wiesz o tym ze teraz robia maslo z dodatkiem zafalszowanymi tluszczami roslinnymi nazywajac maslem a przysmak o nazwie paluszki krabowe nie zawieraja miesa krabiego????
Pozdrawiam i jestem zupelnie spokojny
Zgłoś wpis


Bliżej nas