Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Płaszcz zimowy nieprzemakalny - Holandia

Czytali temat:
od86 (12 niezalogowanych)
135 Postów
od86
(od86)
Stary wyjadacz
Szukam zimowego płaszcza - musi być bardzo ciepły (puchowy), nieprzemakalny, do kolan. Przez kilka lat chodziłam w Marmot Montreaux (ocieplenie 700 cuin) i pod względem ciepła mi odpowiadał, ale ostatniej zimy przemókł w kontakcie z mokrym śniegiem podczas górskiej wędrówki. Szukam zatem czegoś z porządną membraną, a nie tylko impregnacją DWR, która w mokre zimy nie jest wystarczająca. Przeszukałam pół internetu i nic. Możecie coś polecić?
Zgłoś wpis
152 Posty
Natalia Verka
(Netke) Online
Stary wyjadacz
Ja od lat używam The North Face Arctic Parka. Pierwszy kupiłam ok. 15 lat temu i nadal go czasami noszę, jest czarny i kolor już lekko zblakł, ale poza tym wszytko nadal ok. Drugi kupiony 7 lat temu, kolor morski, noszony każdej zimy, posłuży pewnie kolejnych 7.
Pierwszy nosiłam jeszcze, kiedy częściej zdarzały się zimy po -30oC i zapewniał komfort termiczny. Nigdy mi nie przemokły.
Zgłoś wpis


Bliżej nas