Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wybór ogrzewania do domu - Holandia

Czytali temat:
slawek lewandowski Natalia Verka Akumaii (213 niezalogowanych)
152 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
Niedługo zaczynam budowę i myślę zrobić ogrzewanie gazowe. Jak sądzicie, czy to dobry pomysł, bo podobno z czasem mają wycofać ogrzewanie gazem?
Zgłoś wpis
135 Postów
od86
(od86)
Stary wyjadacz
Zacznijmy od tego że to nie zakaz a zalecenie . Jeśli nie będzie możliwości rezygnacji z gazu każdy z krajów członkowskich ma prawo sam dobrać swój termin . Teraz proszę popatrzeć ile gospodarstw w Polsce jest ogrzewanych węglem i gazem , jest ponad 7 mil takich instalacji na bodajże 15 mil. Tak że ja życzę powodzenia naszym systemom przesyłowym , elektrownia oraz przede wszystkim państwu gotówki na to by w 16 lat się wyrobić . Przyjąć należy że wymiana jednego takiego źródła ciepła w tej chwili to koszt ok 40 tys zł a modernizacja sieci oraz elektrowni to setki miliardów euro to mam roczny budżet całego kraju tego moe pokryje
Zgłoś wpis
135 Postów
od86
(od86)
Stary wyjadacz
Zacznijmy od tego że to nie zakaz a zalecenie . Jeśli nie będzie możliwości rezygnacji z gazu każdy z krajów członkowskich ma prawo sam dobrać swój termin . Teraz proszę popatrzeć ile gospodarstw w Polsce jest ogrzewanych węglem i gazem , jest ponad 7 mil takich instalacji na bodajże 15 mil. Tak że ja życzę powodzenia naszym systemom przesyłowym , elektrownia oraz przede wszystkim państwu gotówki na to by w 16 lat się wyrobić . Przyjąć należy że wymiana jednego takiego źródła ciepła w tej chwili to koszt ok 40 tys zł a modernizacja sieci oraz elektrowni to setki miliardów euro to mam roczny budżet całego kraju tego moe pokryje

Jeśli szukasz firmy do założenia instalacji gazowej, od siebie polecam zerknąć sobie na kotły od Saunierduval: www.saunierduval.pl Firma oferuje wiele nowoczesnych rozwiazań.
Zgłoś wpis
47 Postów
kadon
(kadon)
Bywalec
Nawet jeśli tak zrobić, to będzie można z niego korzystać jeszcze przez wiele lat - zapewniam.
Zgłoś wpis


Bliżej nas