Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Prezent polskiej produkcji - Holandia

Czytali temat:
Natalia Verka Zorro1976 colobus Dawidekp56 Piitrek (316 niezalogowanych)
147 Postów
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
Hej!
Mam przyjaciółkę Japonkę i pomyślałam, że wyślę jej w tym roku paczkę na święta z kilkoma polskimi rzeczami. Ona jest osobą, która ucieszy się ze wszystkiego, ale chciałabym żeby prezenty były też w jakiś sposób użyteczne i związane z Polską. I żeby przetrwały podróż
Co narazie mi przyszło do głowy:
Solniczka i pieprzniczka z Bolesławca - bardzo polskie, przydatne i mało inwazyjne (jak jej nie pasuje do wystroju, to wsadzi do szafki)
Kubek świąteczny ze Starbucksa - mało polskie, ale każdy kraj/region ma inne kolekcje kubków, więc sama sobie takiego nie kupi, a są śliczne
Świeczka sojowa polskiej produkcji - tu nie jestem przekonana, bo tam przecież też mają świeczki
Wełniane papucio kapcie/skarpetki - wydaje mi się spoko pomysłem, ale nie wiem czy w jej mieszkaniu jest zimno
Ceramika z Bolesłąwca andyceramika.pl
Chętnie przygarnę wszystkie pomysły
Zgłoś wpis
6 Postów
colobus
(colobus)
Początkujacy
Myślę, że każdy prezent od ciebie jest szczery, ona też go uwielbia. Swoją drogą, co powiesz na zabawny prezent w postaci skibidi toilet.
Zgłoś wpis


Bliżej nas