Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pediatra Kielce - Holandia

Czytali temat:
Natalia Verka (216 niezalogowanych)
147 Postów
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
Kochane!
Dziecko we wrześniu poszło do przedszkola. Jak wygląda jego "chodzenie"? Dwa dni w przedszkolu, dosłownie dwa i prawie dwa tygodnie w domu. Tak w koło. Jestem załamana.
Jakie badania warto wykonać z krwi? Żelazo, ferrytyna, witamina D? Coś jeszcze?
Może polecicie dobrego pediatrę z Kielc, do którego można zapisać się na wizytę oraz to skonsultować?
Zgłoś wpis
131 Postów
od86
(od86)
Stary wyjadacz
Netke napisał:
Kochane!
Dziecko we wrześniu poszło do przedszkola. Jak wygląda jego \"chodzenie\"? Dwa dni w przedszkolu, dosłownie dwa i prawie dwa tygodnie w domu. Tak w koło. Jestem załamana.
Jakie badania warto wykonać z krwi? Żelazo, ferrytyna, witamina D? Coś jeszcze?
Może polecicie dobrego pediatrę z Kielc, do którego można zapisać się na wizytę oraz to skonsultować?


Jeśli nie chodziło do zlobka to normalna reakcja w sezonie chorobowym. U nas trwało to niecałe 2 lata w zlobku. Teraz już chodzi 2 msc, miala tylko gorączkę 2 dni ale zbiegło się z weekendem. A córka ma astmę I alergie. U mas stały zestaw to Wit d, c i dha. Żadnych cudawiankow nie daję, a inhalacje robię tylko w przypadku zapalenia oskrzeli by nie generować kaszlu.

W Kielcach mogę polecić panią doktor: www.pediatrakielce.com/ Możę coś faktycznie Wam doradzi.
Zgłoś wpis


Bliżej nas