testek

Praca Przy Kwiatach Doniczkowych

Wszystkie regiony  |   7 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 196374
  • Stanowisko:Pracownik hali
  • Branża:Inne
Dla jednego z naszych klientów , poszukujemy osób chętnych do pracy na hali z kwiatami
doniczkowymi w miejscowości : Honselersdijk
Firma zajmuje się sprzedażą kwiatów doniczkowych w całej Europie.
Jeśli chcesz poznać specyfikę takiej pracy, aplikuj już dziś !!
  • Miejsce pracy:
    Honselersdijk
  • Opis stanowiska:
    Zadania:
     Pakowanie kwiatów na taśmie zmechanizowanej
     Znakowanie/oklejanie kwiatów doniczkowych
     Czytanie etykiet kwiatowych
     Umieszczanie oznaczeń kwiatów.
  • Wymagania:
    Wymagania:
     Znajomości języka angielskiego -wymagane
     Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
     Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
     Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
     Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
     Szkolenie stanowiskowe,
     Stabilne zatrudnienie na pół etat – od Poniedziałku do Środy
     Możliwość zdobycia doświadczenia
     Przyjazne środowisko pracy
     Program poleceń – Premia € za poleconego pracownika NidenGo!

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 17