testek

Pracownik logistyki

Holandia Południowa  |   07-10-2024 21:12   |  Numer ogłoszenia: 196296
  • Stanowisko:Order picker
  • Branża:Transport i Logistyka
Etat:Pełny etat

Wynagrodzenie:13 - 14 EURO / na godzinę

KRAZ 13887

Miejscowość: WESTLAND OKOLICE HAGI

Zakwaterowanie w Westland - DOMY I MIESZKANIA

Opis stanowiska pracy:Przygotowywanie towarów do wysyłki i umieszczanie ich we właściwej lokalizacji w magazynie.Zapewnienie prawidłowej obsługi i wysyłki zamówień.Sprawdzanie przesyłek wychodzących i dostarczanie niezbędnych dokumentów.Przyjmowanie i sprawdzanie przychodzących towarów pod kątem uszkodzeń.Wprowadzanie otrzymanych towarów do systemu.

Wymagania:DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
proaktywne nastawienie do pracy oraz pracować dokładnie i wydajnie

Jesteś elastyczny i dostępny w różnych godzinach rozpoczęcia pracy.
Godziny pracy między 07:00 a 18:00

Dyspozycyjność przez 5 dni w tygodniu.
Stawka podstawowa: 13.68 BRUTTO- 14.00 BRUTTO
  • Miejsce pracy:
    WESTLAND
  • Opis stanowiska:
    Przygotowywanie towarów do wysyłki i umieszczanie ich we właściwej lokalizacji w magazynie. Zapewnienie prawidłowej obsługi i wysyłki zamówień. Sprawdzanie przesyłek wychodzących i dostarczanie niezbędnych dokumentów. Przyjmowanie i sprawdzanie przychodzących towarów pod kątem uszkodzeń. Wprowadzanie otrzymanych towarów do systemu.
  • Wymagania:
    DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
  • Oferujemy:
    Opiekę koordynatora, zakwaterowanie jeśli go nie masz, przyjazne środowisko pracy, dojazd do pracy.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 39