Operator prasy krawędziowej CNC

Brabancja Północna  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195982
  • Stanowisko:Operator CNC
  • Branża:Przemysł
Jesteś doświadczonym operator prasy krawędziowej i zależy Ci na różnorodności w swojej pracy? Czy przywiązujesz wagę do efektu końcowego i lubisz pracować starannie i dokładnie? W takim razie Tilbox może być miejscem, do którego należysz! Poszukujemy operatora  prasy krawędziowej CNC na pełny etat, który chciałby przyczynić się do powstania pięknego produktu końcowego dla naszych klientów.
Technologia i metal zawsze Cię interesowały. To Twoja szansa na stworzenie pięknych produktów. Ponieważ pracujesz z materiałami wysokiej jakości, możesz zapewnić jakość! Dodatkowo będziesz pracować w zorganizowanym i schludnym środowisku pracy. Uważasz, że ważne jest, aby tak pozostało.Poszukujemy również osoby, która przyniesie ze sobą:Możesz zachować dobry przegląd swojej pracy.Jesteś dokładny i pracujesz w sposób bezpieczny.

36 - 38 godzin/tydzień praca w 2 zmianach Zmiany są od 6:00-14:15 i 13:45- 23:00, możliwość pracy w soboty.
  • Miejsce pracy:
    TILBOX BV w Valkenswaard
  • Opis stanowiska:
    Na tym stanowisku starasz się o pewność doskonale wykończonego produktu końcowego. Bardzo ważna funkcja w naszej produkcji. Jako operatora prasy krawędziowej CNC jesteś szefem swojej prasy krawędziowej CNC. Do Twoich obowiązków należą następujące czynności:
    Będziesz obsługiwał nasze nowoczesne prasy krawędziowe CNC.
    Blacha 1,5-5mm
    Dbasz o prawidłowe ustawienie prasy krawędziowej.
    W razie potrzeby przeprowadzasz konserwację pras krawędziowych.
    Będziesz mieć możliwość szerokiego rozwoju; Jako elastyczny pracownik będziesz także obsługiwać wycinarkę laserową.
  • Wymagania:
    B.dobra znajomość jęz. angielskiego
    Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej, taką jak Safan Darley
    Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
    Prawo jazdy (mile widziane).
    Dyspozycyjność do pracy przez dłuższy okres czasu.

    Mieszkanie i dojazd w pobliżu Valkenswaard
  • Oferujemy:
    W Tilbox codziennie pracujemy z zaangażowaniem, pasją i determinacją. W nowoczesnym budynku w Valkenswaard działamy jako zespół pełen energii. Naszym wspólnym celem jest stworzenie środowiska pracy, do którego chce się wracać każdego dnia. Praca w Tilbox to nie tylko ciężka praca, ale także wiele radości.
    Ale to oczywiście nie wszystko. Gdy zostaniesz naszym nowym współpracownikiem wtedy możesz liczyć na:
    Kontrakt o pracę bezpośrednio w Tilbox BV.
    Dostęp poprzez aplikację mobilną do Twoich dokumentów związanych z zatrudnieniem (paski wypłat, umowa, rozliczenia roczne, godziny).
    Płatności na czas bezpośrednio na Twoje konto.
    Gwarantowane godziny pracy.
    Pomoc/ wsparcie w jęz. polskim.
    Zwrot kosztów transportu 0,23 euro/km.
    Program emerytalny w funduszu emerytalnym Metal i Technika.
    Rocznie 25 dni wakacyjnych i 13 atv-dni.
    Umiejętność ma tutaj ogromne znaczenie! Chętnie inwestujemy w naszych pracowników, więc przystąp do nowych szkoleń lub kursów.
    Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy.
    Imprezy integracyjne i wypady po pracy, takie jak grill, turniej rzutek, drinki, Mikołajki i wspólne wyjścia na kolację.
    Bezpłatna sala fitness Tilfit po pracy.
    Stołówka z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka/ mikrofalówka), ze stołem do gry w piłkarzyki i tarczą do darta, gdzie spotykają się wszyscy.
    Codziennie świeże owoce i pyszna kawa ziarnista. Zapewniona odzież robocza.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Musisz mieszkać w okolicach Valkenswaard, mieć własny dojazd.
    Musisz umieć czytać rysunki techniczne oraz miec kilka lat doświadczenia na prasach tj. Safan, Trumph, Lvo, Bystronic, Amanda.

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
04X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 24