Pracownik magazynu UPS w Venlo

Wszystkie regiony  |   7 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 195586
  • Stanowisko:Pracownik magazynu UPS w Venlo
  • Branża:Inne
O ofercie
UPS to największa na świecie firma dostarczająca przesyłki ekspresowe. Każdego dnia na całym świecie zarządzają milionami przesyłek. W magazynach w Venlo i Roermond obsługiwane są paczki z produktami medycznymi.

Jako pracownik magazynu będziesz odpowiedzialny za przesyłki dla opieki zdrowotnej. Będziesz sortować i skanować paczki, pakować produkty, przygotowywać zamówienia oraz prowadzić załadunek/rozładunek kontenerów. Upewnij się, że wszystkie paczki są kompletne i gotowe na czas do wysyłki.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na zmiany poranne, wieczorne i nocne. Masz możliwość pracy w weekendy oraz wyrabiania nadgodzin, za które otrzymasz dodatki. Skorzystaj z szansy zdobycia kontraktu w UPS.

Zyskaj możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach na wyższe stanowiska. W niektórych działach UPS otrzymasz odzież roboczą. Będziesz pracować w małych i zgranych zespołach, co zapewni świetną atmosferę pracy. Dołącz do tego sympatycznego zespołu jako pracownik magazynu!

Benefity
Terminowe płatności
Program lojalnościowy
Cotygodniowe wypłaty
Rekrutacja online
Zorganizowane zakwaterowanie
Aplikacja myOTTO
Gwarantowane godziny pracy
Helpdesk 24/7
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
OBOWIĄZKI
  • Sortowanie paczek
  • Skanowanie towaru
  • Pakowanie produktów
  • Przygotowanie zamówień
  • Kontrola jakości
  • Załadunak/rozładunek kontenerów
  • Układanie paczek na paletach
  • Przenoszenie paczek o różnej wadze
WYMAGANIA
  • Sprawność niezbędna do pracy fizycznej
  • Chęć pracy w systemie zmianowym
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość j. angielskiego

KONTAKT: Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088
  • Miejsce pracy:
    Venlo

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 43