Operator suwnicy sterowanej z poziomu podłogi

Wszystkie regiony  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 193678
  • Stanowisko:Operator suwnicy sterowanej z poziomu podłogi
  • Branża:Inne
Sektor – branża techniczna
Wynagrodzenie - EUR €14.30/Hr
Zatrudnienie - Umowa o pracę tymczasową na cały etat
Języki– angielski, niderlandzki

Vlietjonge Staalhandel jest jednym z największych dostawców stali w Holandii. Z szerokiej oferty magazynowej dostarczają stal konstrukcyjną dla konstruktorów stali, firm budowlanych, fabryk maszyn, producentów nadwozi i przyczep.

Jako operator suwnicy sterowanej z poziomu podłogi będziesz odpowiedzialny za zamówienia dla poszczególnych klientów. Używając list, będziesz zbierał wszystkie zamówienia z metalowych rur, przemieszczając je z miejsca na miejsce na ciężarówkę albo palety (w zależności od rozmiarów wyrobów).

Będziesz przemieszczać elementy z miejsca do miejsca za pomocą suwnicy sterowanej z poziomu podłogi. Dźwigi mają rozpiętości od 24 do 29 metrów, a wciągarka może podnieść do 10 ton materiału. Praca jest na otwartym magazynie z suwnicami i rurami, gdzie w zimę może być chłodniej, a latem gorąco.

Pracować będziesz od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 8:00 do 16:00 i 16:00 do 00:00, za które będą przydzielane dodatki. Masz możliwość pracy na nadgodziny, co oznaczać będzie wyższe wynagrodzenie. W pierwszych tygodniach będziesz szkolony do pracy z użyciem suwnicy, żeby nabrać wystarczającego doświadczenia. Po szkoleniu będziesz pracować niezależnie. Skorzystaj z okazji szkoleń na wyższe stanowiska lub tych, które pozwolą ci zwiększyć pensję. Dołącz do tego zespołu jako operator suwnicy sterowanej z poziomu podłogi!

OBOWIĄZKI:
Zbieranie zamówień przy użyciu listy
Zbieranie zamówień przy użyciu suwnicy
Przygotowywanie zamówieńUmieszczanie zamówień na ciężarówki/palety
Obsługa suwnicy
Kontrola jakości
Przemieszczanie rur
Podnoszenie elementów o różnym ciężarze

WYMAGANIA:
Być odpowiedzialnym i dokładnym
Być niezależny, ale także umieć pracować w zespole
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ   (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
08X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 27