Praca przy produkcji parówek PRZYJAZD 24-27.06

Limburgia, Venlo  |   13-06-2024 12:03   |  Numer ogłoszenia: 193329
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Dla naszego Holenderskiego klienta poszukujemy pracowników na zakłady zajmujące się produkcją parówek.
Mile widziane pary ! PRZYJAZD 24-27.06
  • Miejsce pracy:
    Venlo
  • Opis stanowiska:
    Stanowiska:

    Pakowanie gotowego produktu
    Mieszanie przypraw
    Obsługa maszyn produkcyjnych
    Prace logistyczne
    Sprzątanie miejsca pracy
  • Wymagania:
    Oczekujemy wcześniejszego doświadczenia na zakładach mięsnych.

    Mile widziane osoby z prawem jazdy
    Mile widziane osoby ze znajomością J. Angielskiego

    Dyspozycyjność na min. 3 miesiące
  • Oferujemy:
    Stawka na start : 13,27€
    Transport do pracy
    Zakwaterowanie w kamienicach pokoje 1 lub 2 osobowe
    Opieka polsko języcznego koordynatora
    Wyplaty tygodniowe
    Praca na 1 zmiane
    Możliwość nadgodzin
    Praca na długi okres czasu
    Gwarancja wspólnej pracy dla par
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kontakt telefoniczny e-mail lub Whatsaap.