Monter Pracownik produkcji Holandia

Wszystkie regiony  |   11-09-2024 17:54   |  Numer ogłoszenia: 190451
  • Stanowisko:Monter Pracownik produkcji Holandia
  • Branża:Przemysł

1. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko montera. Pracodawcą jest zakład produkujący rolki transportowe -  Horst
oraz
2. Montera maszyn - składanie komponentów w kompletne maszyny, regulacja i ustawienie (części) maszyn oraz sprawdzenie poprawności działania. - Venray

obowiązki:
oferta 1:  montaż rolek transportowych zgodnie z rysunkiem technicznym
oferta 2: montaż części maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym, kontrola jakości

wymagania:
doświadczenie na stanowisku montera
umiejętność czytania rysunku technicznego
 znajomość języka  angielskiego
prawo jazdy kategorii B

holenderska umowa o pracę
Stawka: 13,72 - 16 Euro Brutto za godzinę , zależnie od doświadczenia
- możliwość wypracowywania nadgodzin
pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Monter Holandia "

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 52