Mechanik ciężarówek Holandia

Wszystkie regiony  |   19-06-2024 15:54   |  Numer ogłoszenia: 190434
  • Stanowisko:Mechanik ciężarówek Holandia
  • Branża:Praca warsztatowa
zakres obowiązków:
  •  Przymocowanie skrzyń ładunkowych do podwozia, montaż błotników, zderzakow, Połączenie ramp załadunkowych, montaż podłóg, instalacja i połączenie oświetlenia tylnego i bocznego itp
    - Naprawa ciężarówek i naczep, naprawa wind ładunkowych.

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość angielskiego
  • Wymagane doswiadczenie: Mechanika
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
· holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie 2 200 Euro netto miesięcznie - na rękę
  Pracodawca Zagraniczny organizuje bezpłatne zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Mechanik ciężarówek Holandia"

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 26