Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dlaczego niektorzy tak dlugo nie znajduja polowki? - Holandia

Czytali temat:
tony montana Tomasz Xxx jan kowalski Rafał Þórr Zasłucki Kuba G BartekT (5454 niezalogowanych)
57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
Kazdy chce byc kochanym ,kochac ,byc dla kogos calym swiatem na dobre i zle ,pomimo tego niektorzy tak dlugo nie znajduja swojej drugiej polowki ,dlaczego tak sie dzieje gdzie tkwi problem przyczna?
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Osobiście przestałem wierzyć w bajki jakiś czas temu, więc moja rada - zawsze patrz na to co Ty możesz dać, zamiast tego co możesz otrzymać - a będzie Ci dane...

Dodatkowo zachęcam gorąco korzystając z okazji - rób dzieci, bo ciapaci nas wydziedziczą, co niektórzy wyliczyli, że za 25 lat będzie 50/50 w Europie, a potem to już z górki.
Zgłoś wpis
57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
Ludzie po prostu nie zauwazaja znakow od zycia do szczescia..
OGLUPIENI ludzie szukaja "swojego idealu", czyli w rzeczywistosci zadufanego narcyza, ktory bedzie z
toba tak dlugo jak nie bedziesz dla niego ciezarem, zamiast kogos z pewnymi skazami, lecz zdolnego do pelnego poswiecenia, wsparcia i wiernosci wobec ciebie ..
Zgłoś wpis
57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
Trzeba tez zauważyć ze to nasze społeczeństwo sobie wbija do głowy te pierdoły, robi się chore zarażają tym pięknem powierzchownym w telewizji gazetkach i nic więcej.
Społeczeństwo się wypacza. Teraz już prawie nikt nie myśli o rodzinie o uczuciach tylko jak ja wyglądam i czy wyrwę coś w ta sobotę na dyskotece... Żałosne i nic więcej.
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Ludzie nie znajduja drugiej polowki bo nie chca, po co im???
Sa na tyle samodzielni i zaradni, ze tzw. druga polowa nie jest im potrzebna...
A potrzeby fizjologiczne mozna zalatwic np. w sobote po dyskotece...
Moze to i smutne a nawet zalosne no ale coz, mamy postep w kazdej dziedzinie zycia
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
belcia napisał:
Ludzie nie znajduja drugiej polowki bo nie chca, po co im???
Sa na tyle samodzielni i zaradni, ze tzw. druga polowa nie jest im potrzebna...
A potrzeby fizjologiczne mozna zalatwic np. w sobote po dyskotece...
Moze to i smutne a nawet zalosne no ale coz, mamy postep w kazdej dziedzinie zycia


Smutne i zalosne?
Niby dlaczego?
Zgłoś wpis
12 Posty
Wladek Kuzma
(xKaliber44x)
Bywalec
%WszystkoStarzejeSie% wszystko ok z Toba czy juz podcielas sobie zylki ?
Zyje sam juz dosc dlugo , szukam bratniej duszy i nie klekam.... bo znajde.
Belcia nie zgadzam sie z Toba . A co do tych dyskotek i co tam po nich... SINGLE spuszczaja sie gdzie chca !
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
WszystkoStarzejeSie napisał:
Ludzie po prostu nie zauwazaja znakow od zycia do szczescia..
OGLUPIENI ludzie szukaja "swojego idealu", czyli w rzeczywistosci zadufanego narcyza, ktory bedzie z
toba tak dlugo jak nie bedziesz dla niego ciezarem, zamiast kogos z pewnymi skazami, lecz zdolnego do pelnego poswiecenia, wsparcia i wiernosci wobec ciebie ..

Proponuje narysować na kartce A4 jakieś kółeczko, przylepić na ściane, wziąć daleki rozbieg i z całym impetem walnąć we własne dzieło głową... Może wtedy zejdziesz na ziemie... Za dużo seriali? -_-
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Celowo napisalam MOZE...
Ja wcale nie uwazam, ze to jest zalosne, nie mam zdania na ten temat...
Wiem tylko, ze w naszej cywilizacji mozna zupelnie dobrze samemu funkcjonowac , pewnie dlatego ludzie juz tak chetnie nie zawieraja malzenstw i coraz czesciej sie rozwodza...
Tylko tyle....
Zgłoś wpis
57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
Jakby wasi dziadkowie tez tak mysleli ,to by was nie bylo nigdy nie bedziecie jak oni.. a na starosc zostancie sami zgorzkniali,zlosliwi.. zli sami na siebie ,ze postapiliscie tak nie inaczej.. bo teraz fajnie jest jak jest a robta co chceta KRZYZ NA DROGE

Zgłoś wpis


Bliżej nas