Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
tony montana Tomasz Xxx jan kowalski Rafał Þórr Zasłucki Kuba G BartekT (5454 niezalogowanych)
167 Postów

()
Stary wyjadacz
znalazlam swoja druga polowke!!!!!!!yuppie!!!!!
na poczatku myslalam, ze on nie jest dla mnie, za wysokie progi, w zyciu mu nie dorownam....ale kazal mi wierzyc w siebie, nie poddawac sie, nie rezygnowac na starcie - mowil ze osiagne wszystko, ze to zalezy tylko ode mnie....jak mam chwile zwatpienia to krzyczy "where is your heart, where is your spirit"!!!!!
przychodzi kilka razy w tygodniu, nasze spotkania sa krotkie, ale wyjatkowo intensywne, zostawia mnie zlana potem i bez tchu, ale mimo wszystko czekam kiedy przyjdzie znowu....
to zwiazek idealny i na dlugie lata - widoki i perspektywy sa wielkie przed nami

Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
belcia napisał:
znalazlam swoja druga polowke!!!!!!!yuppie!!!!!
przychodzi kilka razy w tygodniu, nasze spotkania sa krotkie, ale wyjatkowo intensywne, zostawia mnie zlana potem i bez tchu, ale mimo wszystko czekam kiedy przyjdzie znowu....


Belcia to cos w rodzaju "drugiej polowki " na telefon?
Najwieksza zaleta tego idealnego ukladu jest fakt, ze "drugich polowek" mozna miec zdecydowanie duzo wieksza ilosc,.......tylko czy tchu starczy?
Zgłoś wpis
28 Postów

()
Bywalec
Cześć.
Ja po swoją połówkę wpadam do monopolu. Co z wybór!!! Szczupłe, smukłe, wąskie, grubsze, szersze. Białe i kolorowe, weekendowy zawrót głowy
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
jezuuu, nawet Adamm zlosliwy....

wredny sqwiel, kup sobie zubrowke - pyszna z sokiem jablkowym
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Belcia , moge ciebie o cos zapytac ?
czy ty naprawe jestes blondyna czy poprostu taka glupia jestes ?
Po przeczytaniu tych kilku ostatnich twoich postow zaczelam juz ponownie wiezyc w Boga i do niego sie modlic , ale mam maly problem, nie wiem czy mam sie modlic do niego o litosc dla nas czy dla ciebie ?
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Baileys, jak chcesz...Jak juz ponownie uwierzylas w Boga, to najlepiej modl sie do niego o wszystko, w mojej intencji tez mozesz, mozesz nawet zapalic za mnie swieczke...

P.s. Posty faktycznie glupie i pisane z przymruzeniem oka, ale widac dobry humor sie wszystkim skonczyl...

p.s.2
Baileys, tutaj teraz bedzie forum poprawnej polszczyzny wiec jednak popracuj nad ortografia, no chyba ze Tobie wolno popelniac bledy a innym nie.....
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Belcia tu nie chodzi o to by pisac poprawnie i byc osoba z glowa w chmurach ale by nie wytykac innym bledow ktore sie samemu popelnia
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
No wlasnie!!!! Wytykanie bledow wszystkim do okola a nie zwracanie uwagi na wlasne to straszny bloond!!!
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Belciu tylko ze ty wlasnie wytykasz komus pisownie itd
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
ja wiem czemu tak trudno znalezc druga polowke, ludzie nie zwracaja uwagi na horoskop ,zagadaja sie i potem jest lipa, a najpierw trzeba zapytac o znak zodiaku i nie krecic....bo np. przeczytalam takie cos w internecie:
"Pani Bliźnięta - Pan Panna

Jeśli pedantyzm i czepialstwo Panny nie doprowadzą Bliźniczki do szaleństwa, to jest szansa, że możecie się ze sobą dogadać. Możecie się również wiele od siebie nauczyć. Pan Panna może nieco sprowadzić na ziemię bujającą w obłokach Bliźniaczkę. Musi jednak przy tym uważać by nie zrazić jej do siebie i zbytnio nie krytykować. Zbyt poważne i przesadnie rozsądne podejście działa Bliźniaczkom na nerwy i mogą po prostu się ulotnić i znaleźć sobie innego towarzysza. Panna może nauczyć Bliźniaczkę praktycznego zastosowania jej talentów i pewnego rodzaju uporządkowania i ładu. Natomiast Bliźniaczka może pomóc Pannie zrelaksować się. Bardzo możliwe dobre porozumienie w sypialni, dokładność, zdolności analityczne i upodobanie do szczegółów Panny na pewno spodobają się pełnej pomysłów, spontanicznej pani Bliźniak. Problemem w związku może być niestałość i nerwowość. Oba znaki należą do różnych żywiołów i ich sposób wyrażania emocji jest zupełnie inny. "

wychodzi na to ze trzeba sie dobierac ze znakiem spod swojego zywiolu bo inaczej moze bolec glowa i zoladek

p.s. aaaa dobraaaa niech boli.....
Zgłoś wpis


Bliżej nas