Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
tony montana Tomasz Xxx jan kowalski Rafał Þórr Zasłucki Kuba G BartekT (5454 niezalogowanych)
57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Nasi dziadkowie nie mogli tak postepowac, z powodow oczywistych...Kobiety nie mialy takich praw jak teraz, musialy miec chlopa, zeby je utrzymywal. A facet bylby wysmiany, jakby ktos go zobaczyl robiacego pranie, czy stojacego przy garach - to byly babskie obowiazki...
A dzisiaj kobiety ida na wojne a mezczyzni zostaja "przedszkolankami" i to juz przestaje nas dziwic...
A dzieci to zawsze mozna zmajstrowac, jak nie z "druga polowka" to z anonimowym dawca spermy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Niektórzy są również po prostu zbyt 'wybredni'...
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
hehee...dobre , ale tez taki jestem ,wybieram przebieram,testuje ,usuwam
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
WszystkoStarzejeSie napisał:
Jakby wasi dziadkowie tez tak mysleli ,to by was nie bylo nigdy nie bedziecie jak oni.

Dobrze ze nie jesteśmy jak nasi pradziadowie,inaczej spłonełabym na stosie...

Kiedyś marzyłam ze ktoś, gdzieś tam urodził się dla mnie z perłą w dłoni w kształcie łez(Thorgal),ja jednak jestem jak Włóczykij ( Muminki)...Kocham swoja samotność. Samotność to moja druga polówka...nie rozumieją tego moi przyjaciele kiedy maja do mnie pretensje że nie zawsze odbieram telefony...telefony,telefony w mojej głowie...
Jak dla mnie gorsze jest uzależnić się od drugiej osoby i żyć w niezgodzie z samym sobą , być obcym wobec samego siebie...


`-na pustyni jest się trochę samotnym
-równie samotnym jest się wśród ludzi`

Mały Książę
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak samo jak niektórzyy uzależniają swoje szczęście od drugiej osoby. Nie ma miłości - nie jesteś szczęśliwy. To jedna z większych głupot w tym świecie, bo szczęście to kwestia stanu naszego umysłu, to zależy od Nas, naszych myśli, nie od drugiej osoby.
Wszystko ma swoje miejsce, kolej i czas. Zamiast czekać na tę miłość lepiej żyć, śmiać się i doświadczać, akceptując samego siebie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I tak dodając, wiedzma doskonale Cię rozumiem
Zgłoś wpis
57 Postów
Dan danny
(WszystkoStarzejeSie)
Gaduła
iraa00 napisał:
hehee...dobre , ale tez taki jestem ,wybieram przebieram,testuje ,usuwam A TY to taki piekny? taki idealny? CIEBIE tez usuwaja
Zgłoś wpis
12 Posty
Wladek Kuzma
(xKaliber44x)
Bywalec
jak tam statystyki po sobocie. ktos odpadl z grona samotnyc h?poklikane w tygodniu a na weekend ostre parzonko. Memory fajf i wszystko jasne
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Zamiast biadolić to wyjdz na ulice,do sklepu,na imprezę czy nawet przez neta mozna poznać fajne osoby i może akurat trafisz na ta swoja "druga połówkę" banalnie proste
Zgłoś wpis


Bliżej nas