Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Oczywiscie rowniez wypelnilem juz wczoraj ,dzisiaj ogladalem juz lekkie rezutaty
www.ankietka.pl/wyniki-badania/69938/polacy-w-holandii.html
No i wogole czuje sie zaszczycony Violtje sie ze mna zgodzila
moet niet gekker worden zeg
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ktoś wspominał,że z tej strony już nie ma obawy,ale teraz sobie nie przypomnę kto...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ach ci mezczyzni jakze krotka maja pamiec...albo malo pojemna
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
Hej,

Cieszę się, że ankieta taką dyskusję wywołała
A tym którzy już wypełnili ankietę dziękuję bardzo
Za miesiąc zamieszczę tutaj coś o wynikach, na ile one potwierdzają lub nie różne teorie o grupach miejszościowych i porównam rezultaty z innymi podobnymi badaniami.

A tych którzy jeszcze nie wypełnili ankiety, zapraszam ponownie:

www.ankietka.pl/ankieta/69938/polacy-w-holandii.html

Im więcej wyników tym wiarygodniejsze rezultaty

Pozdrawiam i lecę ogłądać Tomasza...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jakiego Tomasza...pani..allo...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pako napisał:
Jakiego Tomasza...pani..allo...

Tomasza Lisa panie Pako tak sie domyslam przynajmniej. Violtje zgadzam sie. sroda tam wymiata i punktuje panow. najgorsze jest to ze duzo ludzi ktorzy stoja po stronie krzyza nie rozumieja jej zachowania i tego dlaczego sie tak wcina w slowo w trakcie wypowedzi tych akrobatow slownych(czyt.politykow). I jestem pewien sie ze uwazaja ja za glupia babe ktora nie wie co gada

Wezme udzial w ankiecie oczywiscie ze tak zadnego yahoo tam nie widze i placic tez nie trzeba i nikt mnie tam nie kocha i nie lubi to jak najardziej. Juz wypelniam Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tak. Najśmieszniejsze jest, że na dobrą sprawę Cymański nie miał żadnych argumentów na zarzuty Madzi, jak tylko "Pani mnie obraża", Niesiołowski natomiast w kółko powtarzał "Znowu w kółko do znudzenia te same argumenty". Ale odpowiedzi nie dał.

Sprawa jest prosta: miejsce krzyża jest w kościele a nie w sejmie. A jeśli ma być w sejmie, niech powieszą obok półksiężyc, gwiazdę Dawida, krzyż prawosławny i rybkę Darwina.

Nie zmienia również sytuacji fakt, że jest to krzyż należący do matki księdza Popiełuszki. Toż przecież tym bardziej jest symbolem!
Podobała mi się Madzia także w momencie, kiedy zapytała Cymańskiego, dlaczego nie zawiesi krzyża w Parlamencie Europejskim

Paplanie księdza o obecności Chrystusa w miejscach najbardziej grzesznych i riposta Magdusi, że powinien w takim razie zawisnąć w każdym burdelu, zwaliły mnie z nóg!

No a już paplanie o tym, że Jezus nauczał abyśmy wzięli na siebie krzyż... eeehhh, żenujące.
Niech się do tatusia zgłosi z zażaleniami.

Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pako napisał:
proponuję Pas Oorta,to odpowiednie miejsce..

Akurat trafiłeś na mojego "konika". Nie wiem tylko czy jest to odpowiednia nazwa poniewaz
zakładając ze Chmura Oorta jest obok pasa Kuipera jednym ze źródeł powstawania komet a
cholera wie czy któraś z nich nie przychrzani kiedyś w nasza już nie tak niebieska planetę.
Ta nazwę polecam zwolennikom końca świata.
O ile kojarzę o świat miał się skończyć wczoraj o 18 ale patrze za okno i widzę piękną pogodę, przynajmniej w Amsterdamie. Wsiadam wiec na kolarkę i sadze ze trasa Amsterdam - Marken jest dobrym sposobem by odreagować stres pierwszego dnia po końcu świata Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Oj a Wy wciaz o jednym...Krzyza zadnego dzwigac nie bede z powodu wzrostu i masy ciala,o przekonaniach nie wspomne..Jesli ktos chce byc meczennikiem wolny wybor,ale dzwiganie ponad 2000-nych bzdur to ciezar wielki...Paradoks paradoksow: polaczenie w religii z polityka.Co ma piernik do wiatraka??
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
Wszystkim tym, którzy wypełnili ankietę - dziękuję bardzo!
Ankietę wypełniło już 127 osób, zachęcam kolejne osoby do jej wypełnienia. Im więcej odpowiedzi tym wiarygodniejsze wyniki a obraz sołeczeństwa polskiego w Holandii pełniejszy. Ty także wypowiedz się na temat Holandii, Twoich kontaktów z rodakami i z Holendrami i na koniec wystaw ocenę za zachowanie i charakter i Holendrom i Polakom.
Zaprszam na:

www.ankietka.pl/ankieta/69938/polacy-w-holandii.html

Pozdrawiam serdecznie,
Ania
Zgłoś wpis


Bliżej nas