Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
i dodam jeszcze ze nie mierze wszystkich belgow jedna miarka
jesli pisze belgowie odnosze sie do tych ktorych spotkalem na swojej drodze
bo ci co sa w porzadku i ok to chyba mnie unikaja
choc klamal bym ze nie znam kilku naprawde ok
ale to kropla w morzu!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Rasisci do gazu!

Zalosne naprawde Ciekawa jestem jak czysta jest krew tych, co najglosniej wrzeszcza. Pewnie zydowska...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sus napisał:
Rasisci do gazu!

Zalosne naprawde Ciekawa jestem jak czysta jest krew tych, co najglosniej wrzeszcza. Pewnie zydowska...


Sus proponuje zostawić już temat rasistowski każdy rasista w dzisijszym świecie ,ma powody żeby nim być.......życzę Tobie Sus ,żebyś naprawde nigdy nie miala powodów ,dzieki którym sama została byś rasistką.......poza tym temat jest tak szeroki że troszke za mało chyba o nim wiesz......A tekst ""Rasisci do gazu!"""jetst bardzo nie na miejscu....pozdrawiam Cie Sus -bardzo szanuje ,ale pewnie nawet nie rozpoznasz dzisiejszego rasisty na ulicy...

Ps....tekst""""""""Rasisci do gazu"""""""według Ciebie nie jest rasistowski..

A może według Ciebie -to zaprzeczenie rasizmu????????????????
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
doktor napisał:
Sus napisał:
Rasisci do gazu!

Zalosne naprawde Ciekawa jestem jak czysta jest krew tych, co najglosniej wrzeszcza. Pewnie zydowska...


Sus proponuje zostawić już temat rasistowski każdy rasista w dzisijszym świecie ,ma powody żeby nim być.......życzę Tobie Sus ,żebyś naprawde nigdy nie miala powodów ,dzieki którym sama została byś rasistką.......poza tym temat jest tak szeroki że troszke za mało chyba o nim wiesz......A tekst ""Rasisci do gazu!"""jetst bardzo nie na miejscu....pozdrawiam Cie Sus -bardzo szanuje ,ale pewnie nawet nie rozpoznasz dzisiejszego rasisty na ulicy...

Ps....tekst""""""""Rasisci do gazu"""""""według Ciebie nie jest rasistowski..

A może według Ciebie -to zaprzeczenie rasizmu????????????????


Chyba nie rozumiales ironii w mojej wypowiedzi. Nie bede Ci tego tlumaczyc.

Nie wysilaj sie tak, nikt nie wytlumaczy mi, ze moga byc JAKIEKOLWIEK uzasadnione argumenty aby byc rasista i myslec, ze jest sie w jakimkolwiek stopniu lepszym od innego czlowieka. O tym kim jestesmy decyduje, co soba reprezentujemy a nie jaki mamy kolor skory czy jakie jest nasze pochodzenie. Przy czym wieksza czesc rasistow znanych historii nie zaslynela z pozytywow- wrecz przeciwnie. Rasisci- idzcie popelnic masowe samobojstwo. Zrobcie swiatu przysluge ;D
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sus

masz raję

rasisci tez mają

trzymanie sie swoich zasad----Bezcenne
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Bardzo konstruktywne sa Twoje wypowiedzi. Az ociekaja trescia. Pogratulowac.

Btw jedyne co rasisci maja to nasrane w glowach
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sus napisał:
Bardzo konstruktywne sa Twoje wypowiedzi. Az ociekaja trescia. Pogratulowac.

Btw jedyne co rasisci maja to nasrane w glowach


Twoje tak ociekły ,że poprostu musze tearaz po sobie posprzatać

miłego weekendu Sus i prosze bez RE;

poprostu ten temat porusza kazdego inaczej-czasem ironia nie pasuje do kontekstu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sus napisał:
Bardzo konstruktywne sa Twoje wypowiedzi. Az ociekaja trescia. Pogratulowac.

Btw jedyne co rasisci maja to nasrane w glowach


gratuluje błyskotliwosci
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sus
Wszyscy mamy zle w glowach ze zyjemy taralalala
Wyluzuj bo to szkodzi na cere I nie czepiam sie. To
taka rada ze szczerego serca
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Czepiaj O_o? To juz Twoim zdaniem wymiana zdan (mimo ze nie akceptuje opinii drugiej strony, ale to juz inna beczka) to czepiane sie? Kolejny blyskotliwy ;p
Zgłoś wpis


Bliżej nas