Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
marek_ams napisał:
Patrzac na ciebie i twojego karatekopodobnego kolege
antczaka widze ze zycie juz was dawno wstawilo do
naroznika i jedyne co wam pozostalo to biadolenie na forum.

Ty nadal swoje ,cóz Ci pozostalo???zdaje mi sie ze skonczyły Ci sie psychotropy ...
Kurrr.........a z kąd biorą sie takie jełopy?????? gdzie jest fabryka,która was klonuje MARECZKI.....daj namiary wpadne pomnienić DNA-
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiesz mareczku
pewnie gleboko wierzysz w to co piszesz
i niech tak pozostanie
zycie drogi kolego to zweryfikuje
coz ci moge wiecej napisac???
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
NIE WIEM O CO WAM CHLOPAKI POSZLO ALE TAKIE OPLOWANIE SIE WZAJEMNIE NIE JEST MESKIE JAK INNI MAJA NAS SZANOWAC JAK MY NIE SZANUJEMY SIE WZAJEMNIE NO COZ MIEJMY NADZIEJE ZE KIEDYS TO SIE ZMIENI
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
PS NIE STAJE PO ZADNEJ STRONIE BO TO NIE MOJ SPOR I NIE MOJA WALKA
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
A PROPO RASIZMU NA POCHYBEL CZARNYM I CZERWONYM
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
MNICH79 napisał:
A PROPO RASIZMU NA POCHYBEL CZARNYM I CZERWONYM
Brawo Mnich
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
Mam pewną historyjkę do opowiedzenia ,która przytrafiła sie naprawde i po której słowo RASIZM ma dla mnie wielkie znaczenie...przekaże Wam ją i wtedy możecie ocenić mnie za moje poglądy.....Mam nadzieje że ludzie typu MARECZEK!!!!! znajdą w tym jakiś pozytywny impuls.......Otóż jakiś rok temu spacerując ulicami rotterdamu,przysiadłem sobie na ławeczce by podziwiać zachód słoneczka,było bardzo miło ,dopóki grópka tórasów i marokańców nie zakłuciła tej pięknej chwili.....Czepili się młodej parki chłopaka i dziewczyny,byli polakami-brydasy wiedzieli o tym!! zaczeli obmacywać dziewczyne ,obelgami żucać ....Chłopak był bezradny,właściwie zaszokowany sytuacją jak sobie przypominam złosć mnie nachodzi!!!! brydasów było 6ciu...dziewczyna zaczeła płakać prosic zeby odeszli,a oni łamanym polskim językiem mówili do niej----(Ty być moja kurwa-robić mi jeść i robić loda-ja Cie ruchać i bić w pysk!!!!))))chłopak prubował załagodzić sytuację,dostał po głowie-mimo tego że na ulicy było mnóstwo ludzi........Widząc przebieg sytuacjii nie zastanawiałem sie wogóle -podbiegłem do nich zlinczowałem dóch,najbardziej agresywnych reszta dała nogę!!!!zadzwoniłem po policję-po spisaniu zeznań moich ,tej pary i kilku innych osób,dostałem mandat tylko za to że brudas upadający na ziemie rozbił sobą donice z kwiatami....(100e) powiem wam że nie żałuje tego-stane za każdym Polakiem który doswiadczy ignorancjii i agresjii ze strony brudasów...nawt bezdomnym posikanym polskim żulem ,nie twierdze ze każdy taki jest,nie mam nic do nich do puki nie wchodzą mi w drogę......Holandia do dziś żałuje że wpuściła ścierwo do tego kraju,zauważyliście że mało kto z nich pracuje???? kradną ,dilują,biorą kase z zasiłków....czego wiec im trzeba???Rozrywki!!!! niestety takiej rozrywki nie pochwalam i stłuke jak psa każdego nie szanującego polaków brudasa ....czy jestem Rasistą??? TAK-TAK-TAK!!!!!!!!I sie tego nie wstydzę.bo widzisz Mareczku w głębi serca też jesteś rasistą-tylko strach przed śmierdzielami nie pozwala Ci na to by sie do tego przyznać......Ciekaw jestem co byś zrobił na moim miejscu-moim zdaniem udał byś że niczego nie widzisz i spierdoliłbyś żeby przypadkiem nie znalesc sie w epicentrum towarzystwa jakie tutaj potrafisz bronić.....życzę Tobie Mareczku żebyś nie doświadczył agresjii ze strony brudasów,w przeciwnym razie pewnie założysz konto fikcyjne i będziesz Rasistą pełną gębą....Jak to BENEK 16 ty mówi"""POZDRAWIAM WSZYSTKICH POLAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Takiego chamstwa juz dawno nie widzialm..(a raczej czytalam)...Myslalam ze takie chamy i prostaki to wyginely juz dawno jak dinozaury...SZOK...
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
DZIWNE ZE JA NIGDY NIE DOZNALEM PRZYKROSCI ZE STRONY KOLOROWYCH ;MOZE DLATEGO ZE CHODZE W ZESTAWIE TYPU POLAK WAGA 110 KILO PLUS PIEES RASY MASTIF FRACUSKI WAGA 60 KILO A TAK APROPO ZACZEPIANIA DZIEWCZYN NA ULICY TO JA MIALEM TAKA HISTORIE ZE POLACY ZACZEPILI MOJA DZIEWCZYNE NA ULICY I MUSIALEM INTERWENIWAC I MIALEM PECHA ZE ZA ROGU WYSZEDL PATROL POLCJI ANTWERPSKIEJ I SKULI MNIE ZA NAPAD Z UZYCIEM NIEBEZPIECZNEGO NAZEDZIA A DLA RODAKOW WEZWALI KARETKE JAKO DLA POSZKODOWANYCH HYHYHYHY DZIEKI BOGOM ZE CZLOWIEK JEST NIE TYLKO DUZY ALE I TROCHE MYSLACY I ZNA JEZYKI OBCE WIEC SIE WYTLUMACZYL I POSZCZONO MNIE WOLNO WIEC SIE PYTAM CZY MAM BARDZIEJ NIENAWIDZIC TAK ZWANYCH BRUDASOW CZY POLSKICH SMUTNYCH PANOW SPOD SKLEPU ,,,,?????NAJDZIWNIEJSZE JEST TO ZE POZNIEJ JUZ CI PANOWIE NIGDY JUZ NIE ZACZEPILI ZADNEJ KOBIETY A MNE KLANIALI SIE Z DALEKA BUHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA NA POCHYBEL CZARNYM I CZERWONYM
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A mnie sie smutno zrobilo....

Bo w dyskusji pod haslem "rasizm" Polacy miedzy soba obrzucaja sie blotem....


Zgłoś wpis


Bliżej nas