Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
kolek napisał:

Wiesz Piotrek nie jestem downem ale to o czym piszesz jest chyba odzwierciedleniem tego co robisz w realu....prawda???
on nie robi nic zlego jeszcze pojdzie za to do nieba
a ty marus co? tatus pakistan czy co?

Popieram wypowiedz Marka.


Eej, niemacie jakis innych fajnych rozwiazan, tematow??

Dla Tych ktorzy w przyszlosci beda chcieli sie wyzyc, znam fajne rozwionzanie "Zapytaj Anne"
---> 193.108.42.79/ikea-nl/cgi-bin/ikea-nl.cgi Poznajcie Anne hhhh ;]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ah widac, rasizm jeszcze jest popularny wsrod nas. Zal mi was.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
piotrek napisał:
inne nacje naturalnie ze nie zadnych "brudasow"
jestem tego samego zdania co piotr!!! spolecznosc polakow to nie brudasow


Piotrek moze sprecyzuj o co dokladnie chodzi poniewaz o ile zgadzam sie ze portal MN jest przeznaczony dla Polakow mieszkajacych w NL to czesto widze "naszych" polskich brudasow ktorzy siedza w punach lub pod Albertem upieprzeni w farbie czy gipsie i jakos nie przychodzi chlopakom do glowy ze jak juz sie idzie "do ludzi " to wypada sie troche umyc, ao "kurwach" i chujach" z ktorych barany potrafia sklecic zdanie juz nie wspomne. Jestem tu od 1992 i powiem ci Piotrek szczerze. Marokancy i turcy (szcegolnie gowniarze ) czesto szukaja guza i najlepszym sposobem jest ignorowanie. Jak to mowia - "nie rusz g...na nie bedzie smierdzialo". Inaczej sie nie da. Zobacz zreszta jak to robia Holendrzy i jesli zyjesz juz w tym kraju to zachowuj sie jak europejczyk bo w gebie to tylko araby sa mocne...tylko w gebie na szczescie Pozdro

chyba nie bardzo wiesz o czym mowimy


Wiesz Piotrek nie jestem downem ale to o czym piszesz jest chyba odzwierciedleniem tego co robisz w realu....prawda???

on nie robi nic zlego jeszcze pojdzie za to do nieba
a ty marus co? tatus pakistan czy co?


Popatrz lepiej na siebie w lustrze stary i pomysl kto jest twoim tatusiem zanim zaczniesz wypisywac glupoty
A ta twoja ksywa na forum to : "kolek" czy "kołek" bo wydaje mi sie nie wiesz jak sobie "ł" zrobic
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zasmieciles sobie glowe jakos tolerancja marus i teraz probujesz zarazic tym innych
bronisz brudasow jak bys byl spokrewniony!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kebab,chcesz sie integrować-to Twoja sprawa
Temat postawiony jasno:
kolek napisał:
czy uwazacie ze na portalu spolecznosc POLAKOW w holandii i belgii powinny byc rowniez inne nacje?
i ktory kretyn lub kretynka daje im ta mozliwosc?

A na górze pisze jak byk:
Kod:

MojaNiderlandia.pl
Społeczność Polaków w Holandii i Belgii


Więc nas,Polaków a nie Turasów,Papuasów,Tutsi,Hutu czy Zulu...
Niech sie zbieraja gdzie indziej
Skoro jest szczotka do czyszczenia kibla,to sie nia kibel czyści a nie zęby myje...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
zasmieciles sobie glowe jakos tolerancja marus i teraz probujesz zarazic tym innych
bronisz brudasow jak bys byl spokrewniony!!!!

Stary gdzie Ty mieszkasz anno '09? nie obraz sie ale Twoje wypowiedzi naprawde malo roznia sie od tych Twoich spolecznych rywali na wenusie ;]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
zasmieciles sobie glowe jakos tolerancja marus i teraz probujesz zarazic tym innych
bronisz brudasow jak bys byl spokrewniony!!!!


Nie wiem czy zrozumiales poprawnie moja wypowiedz ??? A "marus" to sobie mozesz stary mowic do kumpla w barze OK. Poszerz troche horyzonty myslowe bo ci sloma z butow wylazi kolezko. Widzisz moja fotke w profilu ? Czy ja z ktorejs strony przypominam araba czy pakistanczyka ???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kazdy ma odmmienne zdanie na ten temat i już
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
Kebab,chcesz sie integrować-to Twoja sprawa


Czekaj, czekaj, mieszkasz w Holandi lub Belgi i nie chcesz sie integrowac? To po co mieszkasz zagranica?

Chcesz mieszkac, gadac, widziec ciagle Polakow, to wracaj do Polski, proste.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dla mnie to wy nawet dupy brudasom mozecie dawac zamiast polek
ale nie mieszajcie w ten proceder innych
Zgłoś wpis


Bliżej nas