Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
zgadzam sie calkowicie z tokiem myslenia Krysienki....
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
hmm... widze tu korzysc niesamowita.... dajac kobiecie szafe butow mamy ja praktycznie ciagle nieobecna... buty trzeba rozchodzic, pochwalic sie nimi, wyprobowac itd...a Ty czlowieku zostajesz sam na sam w domowym zaciszu z upragniona lodowka. Krysieńka bystrzaq ide na ten dil z Tobą;]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
napisalem cos...?
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
no witam kolege
napisałes napisałes;];];];];];]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny wiec czekam na szafe pelna butow najlepiej od Hugo Bossa albo Dolce&:Gabbana a pozniej ponegocjujemy o twojej lodowce
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mi osobiscie nie przeszkadza ze ktos innej narodowosci czy koloru skory zjazy na portal dla Polakow...dlaczego by nie mial miec takiej mozliwosci...przeciez nie mozemy sie zamknac we wlasnym swiecie...w kazdej spolecznosci znajduja sie podobni ludzie ktorzy mysla i rozumieja podobnie ...poprostu po ludzku...a uniemozliwianie i izolowanie sie od innych nacji to tylko nasze obawy i strach...a czlowiek wolny nie powinien posiadac zadnych obaw przed drugim...to jest osobista sprawa kazdego z nas mi to nie przeszkadza
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
a mowiłem ze człowiek jest w porządku???
szacunek dla kazdego wojownika co podejmie walke;]
adrenalina daje pewnosc;]
Krysieńka jesli chodzi o buciki dla kobiety to stawiam na włoskie firmy a nie niemieckie
hugo bossa lubie na szyi, a Ty zaslugujesz na Pierre'a Cardin albo Diora przynajmniej
(doceniam kobiety )
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny Dior jak najbardziej moze byc tez Calvin Klein Cyga zgadzam sie z Toba mi tez to nie przeszkadza
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Krysieńka az sie prosisz zeby wysłac Ci swojego maila, ale NEI!!!
Ja nie jestem taki łatwy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny pewnie wojownikow nigdy nie zaduzo...ja sie tu wdziabalem przypadkowo odpisywalem do 1 wiadomosci... chyba...?pierwszej.....jak rozkminie o co cho to bedzie o jednego fisiola more
Zgłoś wpis


Bliżej nas