Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
750 Postów
Latający Holender
Patrze ze teskniliscie za mna wiec juz odpowiadam na pytanie moje ulubione auto to...zartowalem wiec co do perfum to rozne lubie nie mam ulubionej jednej marki np..P.Rabanne,Davidoff,Burberry itdPozdro!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
[quote]mareks_ams napisał:
[quote]Czarny ale ja sie nie ukrywam Chcesz to wpadaj. Co do twojego kolegi to jesli wrocisz do poczatku watku to pojechal on bezpodstawnie po moim staruszku i koniec tematu wiec niech koles leczy kompleksy na innym watku ktory zalozyl i wyplakuje sie jaki to Marek niedobry U mnie ma od teraz bana.
Tak na marginesie Agnes. Rykowiska to super sprawa. Pamietam szczegolnie te z Puszczy Bialowieskiej w ktorej spedzilem pare ladnych latek swojego zycia Tutaj nie szukam samicy bo swoja juz dawno znalazlem i jest super.[/qu

ja tak myslalem ze ty w lesie (puszczy) mieszkales
a teraz prosze europejczyk[/quote]

Mowi ci cos pojecie Instytut Badania Ssakow i Instytut Badania Lesnictwa kołku ???
I troche nie rozumiem jak ma sie mieszkanie w puszczy do bycia europejczykiem?
Stary pare ladnych lat budzilem sie i nie musialem ogladac blokowisk, zuli i innych rozkoszy
cywilizacji. I widzisz na tym wlasnie zadupiu przy projekcie zakladania obrozy radiowych i badaniu
populacji rysia poznalem wielu Holendrow, Amerykanow itd itd z ktorymi utrzymuje kontakt
do dnia dzisiejszego. Nie bardzo rozumiem czego mam sie wstydzic. OK zycie nie dla kazdego, szczegolnie
zima ale czlowiek podobnie jak zwierze posiada mozliwosci adaptacyjne wiec radze sobie i tu w Amsterdamie
Tak wiec wyluzuj juz kołku. Zajaraj blanta, napij sie wodki czy wody brzozowej jak lubisz i rob co chcesz tylko
nie "powoduj" juz delikatnie mowiac niemilego zapachu na forum OK. Pogadaj sobie z kolegami o demonach ktore zagniezdzily sie w twojej lysej glowce a od Marka sie zwyczajnie od...l bo nie mam juz sily wmawiac wielbladowi ze
jest wielbladem

Acha Izek ja skocze dzis do Waterhole ale nie wiem o ktorej bede bo chce wpasc jeszcze w pare starych miejsc na Warmoestraat i Spuistraat a sama wiesz jak jest. Zalezy kogo spotkam i jak dlugo posiedze.
Jesli juz tak wszyscy o perfumach to lubie stare klimaty jak Dune - Christian Dior i Polo Sport - Lauren , czasami cos mnie "najdzie na starego Boss.
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Sorry nie chcę tu nikogo obrażać ale tak mi się skojarzyło... i nie komentujcie tego zdjecia!!!!!!!!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Hahahahah dobre Aga!! Mozna tez powiedziec ze ich usta studiuja ornitologie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
he he i nie mozna do nich strzelac w miejscu zerowania Prawo lowieckie zabrania
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Agnes,gratulacje rozladowania sytuacji napietej na forum Dobra fotka
Marek,wiem jak jest z wypadami do miasta sama jestem umowiona na bilard i nie wiem jak to sie wszystko potoczy A w Waterhole juz dawno nie bylam..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no co ty ???? marus
byles ssakiem lesnym ???
spadam na blanta i samogon
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Z tym bilardem to mnie zaskoczylas A w Waterhole bedzie niezla impreza 7 grudnia
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A faceci dalej jadą po sobie ojjjjj..To ja napisze tak ze lubie i kolka i markaKolek chce jechac na Barce(jak by co pisze sie)a marek zna moje strony no i Jagepozdro!!Znow chyba pisze nie na temat no ale coz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zaskoczylam ??faktem,ze gram w bilard??Moze nie jestem super graczem,ale lubie ...podobnie jak kregle...Fajnie sie przy tym czas spedza Co do 7 grudnia,to dobrze wiedziec
Zgłoś wpis


Bliżej nas