Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Czarny ale ja sie nie ukrywam Chcesz to wpadaj. Co do twojego kolegi to jesli wrocisz do poczatku watku to pojechal on bezpodstawnie po moim staruszku i koniec tematu wiec niech koles leczy kompleksy na innym watku ktory zalozyl i wyplakuje sie jaki to Marek niedobry U mnie ma od teraz bana.
Tak na marginesie Agnes. Rykowiska to super sprawa. Pamietam szczegolnie te z Puszczy Bialowieskiej w ktorej spedzilem pare ladnych latek swojego zycia Tutaj nie szukam samicy bo swoja juz dawno znalazlem i jest super.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Marek... lepiej wyluzuj...
Agnes ... a kobiety nie moga w koncu zaczac podrywac facetów???
ja np. chcialbym byc podrywany przez taka babke jak Ty ;]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja nikomu nie sekunduje...A zeby byc spawiedliwym to musialbys przesledzic od poczatku....A ze sa to ich sprawy,wiec pozostaje neutralna tyle ze juz mecza mnie te wyzwiska i obelgi Zedecydowanie wole pisac na ciekawsze tematy i czytac ciekawsze wypowiedzi.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Agnes,masz chyba racje...z tymi samcami alfa i rykowiskiemWiesz,nie spojrzalam na to z tej strony....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny85 napisał:
Marek... lepiej wyluzuj...
Agnes ... a kobiety nie moga w koncu zaczac podrywac facetów???
ja np. chcialbym byc podrywany przez taka babke jak Ty ;]


OK Czrny. Robimy tak. Ja "luzuje", kołek sie wiecej nie przy...la przy kazdej okazji bo widze ze
nie tylko mnie to meczy. Co do pieknych kobiet na forum Super ze sa i lagodza ten "gesty"
klimat. Swoja droga Izek to dzis jest niezla impreza w Waterhole tylko moze byc gesto ale zawsze mozna
zmienic na Lips
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mareks_ams napisał:
[quote]Czarny ale ja sie nie ukrywam Chcesz to wpadaj. Co do twojego kolegi to jesli wrocisz do poczatku watku to pojechal on bezpodstawnie po moim staruszku i koniec tematu wiec niech koles leczy kompleksy na innym watku ktory zalozyl i wyplakuje sie jaki to Marek niedobry U mnie ma od teraz bana.
Tak na marginesie Agnes. Rykowiska to super sprawa. Pamietam szczegolnie te z Puszczy Bialowieskiej w ktorej spedzilem pare ladnych latek swojego zycia Tutaj nie szukam samicy bo swoja juz dawno znalazlem i jest super.[/qu

ja tak myslalem ze ty w lesie (puszczy) mieszkales
a teraz prosze europejczyk
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Wiecie co???
To ja chce być jednak podrywany przez Agnes...
chcecie forum dyskusyjnego na powazne tematy ???
chcecie powaznych odpowiedzi ???
TO NIE TUTAJ.
dzizes ludzie... co sie z wami dzieje ...
a Kołek widocznie musial byc sprowokawany ...zreszta ...ten czlowiek pokazuje mi wieksza wartosc samego siebie niz jego pozal sie boze przeciwnik...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Spoko,Marek,czyzby propozycja wypadu na piwko??a ktos ten gesty klimat musi lagodzic....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiesz powazne tematy i powazne odpowiedzi niekoniecznie......ale przynajmniej bez wyzwisk i obelg...ludzie cywilizowani,co sie z wami dzieje!!!!!
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
OMG

Czarny... Nie zawsze wszystko będzie się po twojej myśli toczyć ...
Zgłoś wpis


Bliżej nas