Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
308 Postów
Doświadczony forumowicz
przykro mi, ze tak powaznie odbierasz takie cos jak forum...
ludzie to gnoje - dbaja tylko o swoje...
Jasiu VIP Nowak napisal zdan 20 a ja go zgasze w jednym ...
zycie droga kolezanko..
przykro mi, ze sie zawiodlas:*
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny powaznie czy nie,wole zdecydowaniew czytac normalne wypowiedzi ewentualnie dodac swoja opinie...Czytanie wyzwisk i obelg to srednio zajmujaca lektura.....na poziomie piaskownicy
I nie tyle sie zawiodlam,co przestalam uczestniczyc w tych dziecinadach typu"a ja ci udowodnie ze potrafie cie lepiej wyzwac niz ty mnie"..chociaz nawet dzieci w piaskownicy zachowuja sie lepiej
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
No to Ja sie wtrace do tematu jak zawsze lubie perfumy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moze krotko i po kolei. Jedyna "ksiazka" jaka sie posluzylem w tym co pisalem to byla Wikipedia poniewaz chcialem sie upewnic co do drzewa genealogicznego Hitlera. Czarny nie wiem dokladnie do czego zmierzasz ale jesli uwazasz ze kopiuje to badz uprzejmy...w ktorym miejscu? Tylko konkretnie bo zareczam ze mimo ze czytam duzo to co tu pisze pisze pochodzi z "glowy". Tylko konkretnie prosze. Nie pasuje ci Czarny czytanie tego co pisze to nie czytaj. Forum nie jest przymusowe. Jesli ten watek powstal po to zeby pod powaznym tytulem gadac o wodce i dupach to sorki ze tak przez pomylke sobie tu wpadlem i napisalem co mysle. Co do towarzysza kołka to szkoda nawet moich koniuszkow palcow dla klawiatury bo jak jest kazdy widzi.
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Blondyn, a jakie najbardziej ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn,jakie perfumy lubisz?? ooo widze,ze Lukrowana Dama mnie wyprzedzila.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn to gdybys przypadkiem gdzies wypatrzyl DUNE to daj znac bo za cholere nie moge juz znalezc nawet na strefie bezclowej.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn dla mnie wode brzozowa
kur.... nigdzie jej nie ma
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Izo, a Twoj jaki ulubiony ;>?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To wracaj do siebie na wies towarzyszu kołek. Tam na pewno znajdziesz i wode brzozowa i borygo a przy okazji staremu pomozesz w polu, bo tu nie te klimaty.
Zgłoś wpis


Bliżej nas