Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Dokladnie tak jak oni trzymaja sie nas.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
To ja jestem za.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No to lux.
Macie pod ta wodeczke







jest gorzala i dupy he he
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
mareks_ams napisał:
Kołek to forum nie sklada sie z dwulicowych kretynow jak ty. Nie patrz na rzeczywistosc ze swojej perspektywy (zabiej jak mniemam) Ty tu po prostu tkwisz jak gowno z kompocie na wigilijnym stole.
Nawet nie wiesz jak sie z toba zgadzam jesli juz mowisz o asertywnosci w wyrazaniu swoich opini na temat ludzi czy poruszanych problemow. To super ze zabierasz glos i wyrazasz swoje zdanie....i tu wlasnie tkwi problem... Zalozyles watek RASIZM i nawet nie potrafisz wypowiedziec sie w temacie. Watek liczy 22 strony i twoja kreatywnosc skonczyla sie na tej pierwszej.
Do swojego "talentu" w bezposrednim wypowiadaniu swoich odczuc dodaj jeszcze mala poprawke. Nie jestes wyrocznia tego forum i mam w dupie czy ci sie moje zdanie podoba czy nie. Ale swoje zale kieruj bezposrednio do mnie a nie czepiaj sie moich starych, a jesli juz walnales taka glupote to chociaz zachowuj sie jak czlowiek i przepros, a nie odwracasz kota ogonem i stawiasz sie w pozycji pokrzywdzonego.
Nie chce juz przedluzac tego bezsensownego watku ale powiem ci facet tak. Na tym polega europejskosc z ktorej sie nasmiewasz ze ja podobnie pewnie jak ty urodzilem sie w Europie i jestem rdzennym mieszkancem tego kontynentu.Ludnosc naplywowa toleruje bo ktos musi robic czarna robote, ale w zyciu prywatnym staram sie turkow, marokancow itd. trzymac na dystans. Jesli juz trafi sie sytuacja bezbramkowa nie nadstawiam drugiego policzka tylko podnosze piesci. Co do kobiet z PL i ich zwiazkow z turasami itd. To przykra sprawa bo laski potem maja prze....ne ale co ja na to poradze. W kazdej nacji trafiaja sie kurwiszony i Holenderki tez nie sa gorsze w bzykaniu sie z kolorowymi.
Co do tych nieudacznikow i ludzi na zmywaku....mistrzu w jakim ty kurwa roku zaczales "faze" i jeszcze sie nie obudziles ??? Jest koniec 2009 i Polacy zajmuja z Holandii wiele dobrych stanowisk i nie sa gorsi od leniwych z natury Holendrow. Jesli ty zapierdalales na zmywaku czy byles smieciarzem to nie znaczy ze wszyscy tak zaczynaja. Spojrz ilu Polakow konczy studia i zostaje w NL.
Ja rozumiem miales jakies problemy w zyciu i moze bylo ciezko ale nie lecz swoich komplesow na forum. Zycze ci tylko takiej asertywnosci w zyciu codziennym i bedzie lux.
I nie podchodz juz tak emocjonalnie do wszystkiego co ludzie pisza a nie zgadza sie z twoim swiatopogladem bo to tylko podnosi cisnienie.
No to tak na koniec. Zdrowka panowie zycze i wierze ze jednak powstrzymacie tsunami


Ktos tu dawno nie byl na spacerku
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Iga.. chyba na spaceraku hehehehe
Marek do kurwy nędzy...
Nie spędzaj życia na poceniem sie nad wątkiem
Bo to FORUM a nie kurwa BLOG!!!!
Witam reszto świata
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
A i te dupy brzydkie.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Iga bo fajna dupa to ja jetem
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Dzien dobry wszystkim ....
Chociaz juz powoli boje sie logowac, mam taka schize ze ten jeden taki co ma wrzoda mozgu, to moze zarazac..... a ja musze bardzo uwazac na siebie teraz.





a ogolnie to mam 1000 zmartwien i dola dzis jeszcze wiekszego i gdyby nie lukrowana i czarny to juz bym sie ciela, ale sa tu jeszcze ludzie ...buziole Wam.
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Ze ja?

Oh jak milo
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Lukrowana Dama napisał:
Ze ja?

Oh jak milo


a nio tak Slonce
Zgłoś wpis


Bliżej nas