Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Mam nadzieje ze twoj nastepny pracodawca nie bedzie murzynem... Wg mnie to temat dotyczacy rasizmu a nie wyrazajacy wrogie nastawienie... Badz tylko negatywnie obojetny... ale nie badz rasista, bo tak najwiekszymi rasistami sa murzyni... bo oni z góry zakladaja ze Ty ich nienawidzisz. Ale nie mam na mysli peace and love...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No i lux PannnoAnno. Nie musze tu "pociskac" wazeliny. Na tym polega forum ze kazdy pisze co mysli. Nie chcesz czytac to nie czytaj, ale zapomnij ze bede pisal pod publiczke jesli z czyms sie nie zgadzam. No to milego dnia zycze i nie podchodz tak emocjonalnie do forum. Czasem trzeba sie zatrzymac, wyluzowac i znalezc czas na refleksje

Co do Annes to nie musze sie martwic ze moj szef bedzie murzynem bo mnie to nie dotyczy.
Pozdro.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wątek comedy central
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak tez proponuje do tego podejsc bo Comedy Central to jest to
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
mareks_ams napisał:
Tak tez proponuje do tego podejsc bo Comedy Central to jest to


no jak ktos lubi amerykanski humor,to mowi samo za siebie. Po raz kolejny proponuje NOWY WATEK - pt.np. MOJE WYPOCINY. (tzn. mareks_ams'a)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ojojojo ale sie dzialo !juz nawet z domu na chwile wyjsc nie mozna!
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
kolek napisał:
ojojojo ale sie dzialo !juz nawet z domu na chwile wyjsc nie mozna!

nie zebym byla jakas woja fanka kolego kolek, bo nie jestem. Nie jest tez tak ze mareksa nie lubie...ale ty umieles sobie choc watek zalozyc i tam umieszczac swoje wypociny... .


ad.tematu. Jestem RASISTKA-mam uczulenie na idiotow
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
w sumie tak !
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Poczytaj pannaanna co ty tu wypisujesz. Nazywasz moje wypowiedzi "wypocinami". Sorki ale widzisz dziecko...zgraliscie sie tu z kołkiem wiec nie bede wam przeszkadzal w pociskaniu pierdolow. I widze ze wyciagasz troche pochopne wnioski. Simpsons czy Family Guy, ze o South Park juz nie wspomne nie sa dla idiotow. W dosc smieszny sposob pokazuja problemy ludzi tylko trzeba do tego podejsc na luzie. A lubic mnie nie musisz. Ty tez nie jestes w moim guscie
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
WASZE POSTY TO SPACER PO PSYCHIATRYKU
pozdrawiam
A Simpsonowie i South Park jak najbardziej na tak
Zgłoś wpis


Bliżej nas