Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
izunia a co te zboczence ci pisza
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Jak powiedziala Ter,kazdy moze wejsc na portal i nikt nic nie robi z tym...tyle,ze mnie doprowadza do szlau dostawanie wiadomosci od cudzoziemcow jednoznacznej tresci...to jest portal spolecznosciowy a nie matrymonialny czy randkowy..
tak izunia a ile ty znasz portali pakistanskiej tureckich marokanskich zeby tam wejsc
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz.Kolek...zadnych takich nie znam i wcale nie pragne poznac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
piotrek napisał:
inne nacje naturalnie ze nie zadnych "brudasow"
jestem tego samego zdania co piotr!!! spolecznosc polakow to nie brudasow


Piotrek moze sprecyzuj o co dokladnie chodzi poniewaz o ile zgadzam sie ze portal MN jest przeznaczony dla Polakow mieszkajacych w NL to czesto widze "naszych" polskich brudasow ktorzy siedza w punach lub pod Albertem upieprzeni w farbie czy gipsie i jakos nie przychodzi chlopakom do glowy ze jak juz sie idzie "do ludzi " to wypada sie troche umyc, ao "kurwach" i chujach" z ktorych barany potrafia sklecic zdanie juz nie wspomne. Jestem tu od 1992 i powiem ci Piotrek szczerze. Marokancy i turcy (szcegolnie gowniarze ) czesto szukaja guza i najlepszym sposobem jest ignorowanie. Jak to mowia - "nie rusz g...na nie bedzie smierdzialo". Inaczej sie nie da. Zobacz zreszta jak to robia Holendrzy i jesli zyjesz juz w tym kraju to zachowuj sie jak europejczyk bo w gebie to tylko araby sa mocne...tylko w gebie na szczescie Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Wiesz.Kolek...zadnych takich nie znam i wcale nie pragne poznac
no wlasnie! to chodzi o to ze jakas blac daje adres i nie szanuje tego co polskie chce mu robic pale to jej sprawa ale zeby
mu adres portalu dawac to przesada!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
piotrek napisał:
inne nacje naturalnie ze nie zadnych "brudasow"
jestem tego samego zdania co piotr!!! spolecznosc polakow to nie brudasow


Piotrek moze sprecyzuj o co dokladnie chodzi poniewaz o ile zgadzam sie ze portal MN jest przeznaczony dla Polakow mieszkajacych w NL to czesto widze "naszych" polskich brudasow ktorzy siedza w punach lub pod Albertem upieprzeni w farbie czy gipsie i jakos nie przychodzi chlopakom do glowy ze jak juz sie idzie "do ludzi " to wypada sie troche umyc, ao "kurwach" i chujach" z ktorych barany potrafia sklecic zdanie juz nie wspomne. Jestem tu od 1992 i powiem ci Piotrek szczerze. Marokancy i turcy (szcegolnie gowniarze ) czesto szukaja guza i najlepszym sposobem jest ignorowanie. Jak to mowia - "nie rusz g...na nie bedzie smierdzialo". Inaczej sie nie da. Zobacz zreszta jak to robia Holendrzy i jesli zyjesz juz w tym kraju to zachowuj sie jak europejczyk bo w gebie to tylko araby sa mocne...tylko w gebie na szczescie Pozdro

chyba nie bardzo wiesz o czym mowimy
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Wiem o Co chodzi Kolek, tez mnie denerwuja te czarnuchy i turasy :/
Wszedzie sie wepchaja.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
chyba nie wie
a mocni sa ruscy i niech mi ktoś powie, że nie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lukrowana Dama napisał:
Wiem o Co chodzi Kolek, tez mnie denerwuja te czarnuchy i turasy :/
Wszedzie sie wepchaja.

no to jest juz nas garstka!!
moga mnie nazywac rasista mam to gdzies ale nikt mi nie powie ze mam lubic brudasow albo kike
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Potwierdzam Czarny ruscy sa najlepsi i tresc ich wiadomosci zaczynajaca sie od"...ja ogladac twoj profil..." no ale coz my mozemy na to poradzic...poprostu nie zwracac na to uwagi
Zgłoś wpis


Bliżej nas