Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Czarny,nikt tego nie robi...tylko moze czas najwyzszy zeby bylo widac zmiany na lepsze a nie tylko na gorsze wciaz...
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Ja to juz mam to serdecznie w dupie. Kombinowalem i kombinowal bede. Kraj mnie tego nauczyl i zmusil. Wiec jak juz sie nauczylem tego kombinowania to niech sie teraz w pompe cmokną.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Czarny85 napisał:
Ja to juz mam to serdecznie w dupie. Kombinowalem i kombinowal bede. Kraj mnie tego nauczyl i zmusil. Wiec jak juz sie nauczylem tego kombinowania to niech sie teraz w pompe cmokną.


i wiesz ze ja tez... i mam swego faceta i corke i jedyne co mnie obchodzi to moje wlasne gniazdo, a do innych moga se srac i w ogole niech sie kazdy sam wykancza-lepiej dla mnie.
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
pannaanna666 napisał:
Czarny85 napisał:
Ja to juz mam to serdecznie w dupie. Kombinowalem i kombinowal bede. Kraj mnie tego nauczyl i zmusil. Wiec jak juz sie nauczylem tego kombinowania to niech sie teraz w pompe cmokną.


i wiesz ze ja tez... i mam swego faceta i corke i jedyne co mnie obchodzi to moje wlasne gniazdo, a do innych moga se srac i w ogole niech sie kazdy sam wykancza-lepiej dla mnie.



the famous Polish art of kombinowanie... to poprostu umiejętne powiązanie wiedzy zaawansowanej z prostą praktyką. Ale to trzeba tak kombinować aby się nie przekombinować, Czarny...
A że tutaj ludzie nie poznali tej zacnej umiejętności od wczesnych lat swego życia, są coraz bardziej uzależnieni od społeczeństwa zorganizowanego... I tutaj następna cecha... Polak potrafi !
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
the famous Polish art of kombinowanie... to poprostu umiejętne powiązanie wiedzy zaawansowanej z prostą praktyką. Ale to trzeba tak kombinować aby się nie przekombinować, Czarny...
A że tutaj ludzie nie poznali tej zacnej umiejętności od wczesnych lat swego życia, są coraz bardziej uzależnieni od społeczeństwa zorganizowanego... I tutaj następna cecha... Polak potrafi ![/quote]

otorz zapewniam cie ze tutaj ludzie tez poznali ta zacna umiejetnosc i z tego wzgledu prawo zmienia sie praktycznie przez caly czas
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kolek,a u nas sie nie zmienia ??? nie ,zle ..u nas prawo jest tak dziurawe jak ser szwajcarski albo i lepiej wole zmiany latajace luki prawne....a naszych dziurek nikt nie lata ...dorabiaja kolejne dla swego ulatwienia w kombinowaniu...
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jzunia wyjdziesz za mnie?
tylko czy z taka zgodnoscia nie bedzie nam nudno?
pozdrowionka od kolka
lepiej bym tego nie ujął





Izek78 napisał:
Kolek,a u nas sie nie zmienia ??? nie ,zle ..u nas prawo jest tak dziurawe jak ser szwajcarski albo i lepiej wole zmiany latajace luki prawne....a naszych dziurek nikt nie lata ...dorabiaja kolejne dla swego ulatwienia w kombinowaniu...
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nudno?? No cos ty,Kolek...
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Wszyscy mamy zle w głowach ze zyjemy hej la la la la hej la la.....Pozdrowionka
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Kolek, ale mi się nie rozchodzi tylko i wylacznie o prawo... bo w Nl bija nas w tym turki Mi sie rozchodzi o calokształt...

Diabeł złapał Polaka, Niemca i Amerykanina.
Dal im po dwie metalowe kulki i obiecał, ze ich wypuści, jeśli zrobią z nimi cos, co go zadziwi.
Po chwili Niemiec podrzucił jedna kulkę w gore i trafił w nią druga.
- No, całkiem nieźle - powiedział diabeł.
Amerykanin położył na ziemi jedna kulkę, a na niej postawił druga. Stała!
- No, to mnie lekko zdziwiło, ale zobaczymy, co zrobi Polak.
Niestety, Polak jedna kulkę zepsuł, a druga zgubił.

... wiecej wyobraźni.... Polak potrafi
Zgłoś wpis


Bliżej nas