Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Nie przeszkadza mi ich wyznanie czy kultura czy kolor skory.... tylko ich brak tolerancji do wszystkiego co nie zgadza sie z ich swiatopogladem..najwieksi rasisci zaslaniajacy sie argumentem,ze sa dyskryminowani...
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
alkoholizm to jest choroba...
wymięka żołądek , a później głowa...
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Jejku jak ja dawwwwwnoooooo tego nie słyszałam, a co do wątku głównego... zostawmy ich - tak samo jak bakterie w pewnym momencie ich liczebność bedzia tak duża, że sami bedą siebie niszczyć... no chyba że ich system społeczny wieloliczebny ( my- turcy a nie ja- turek) jest b. silny...

A gorsze od szefów turków są ich polskie "kobiety" ( że tak to ujmnę)...
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Agnes juz Ciebie lubie;]
Szacun za WYP3
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Czarny85 napisał:
wiem wiem ... chociaz nie mialem przyjemnosci sprobowac
wiem jakie są francuzki, włoszki, marokanki, ale polki i tak najdłużej utrzymywały mnie przy "życiu"
pozdro.


Wiec jak to jest ,trzeba pilnowac moralnosci Polek. A Polakow? Czy oni moga z marokankami spac?
Polakow nie ciagnie do egzotyki?

Mnie nie intresuje kto z kim idzie do lozka. Sama wiem co robie wiec czemu mam sie za kogos wstydzic?
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Kika...owca nigdy nie poluje na wilka.
Remember the name !
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Wlasnie, czarnuchu.
Czemu ruchasz brudasow?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Biały , czarny , żółtek , czy turas ----- to sa takimi samymi ludzmi jak my , tylko innej narodowości , ale to człowiek!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To jest moj ziom Mr. Palikot normalnie knock-out



Slucham, ogladam, podziwiam, rozmyslam skad tak madre porownania, ktore powalaja na kolana.
Ogromna wiedza, polaczenie humoru z nieprawdopodobnym sprytem, prawdy z odpowiednia pewnoscia siebie ....wrazliwosc z odpowiednim zakretem !
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Lublin przeprasza za Palikota
Nie na jednym murze tak przecież jest;]
Ja przepraszam też tutaj z gory za Kononowicza
Zgłoś wpis


Bliżej nas