Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Krysieńka rozumiem, że pijesz tutaj do mnie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny ma sie rozumiec
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Krysieńka nic tylko pogratulować gustu
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
C.I.M.O.S.Z.E.W.I.C.Z. - skrót rozszyfrowany Cichaczem Inwestycje Maklerskie Orlenu Specjalnie Zataił , Elektorat Wyrolował I Czternastego Zrezygnował;]
Zgłoś wpis
66 Postów

()
Gaduła
A ja wracając do głownego tematu duzo już słyszałam na temat turasów i turczynek np że mój były szef turas tak sie tak się wkurzył ze polkę kopną w dupe to chłopaczek ładnie sie wkurzył na turasa np że Turczynki ostatnio chciały zabic mi przyjaciólke naszczęscie nic sie niestało została skaleczona rozbitą szklanką w barze To że murzyn dobieral się do kumpeli i to ostro i wiele innnych historii Wcale niedziwie się ze nielubimy innych Tylko też nasi rodacy tez czasem nielubią się , nienawidzą chcą sprzedać nawet za 2 euro a nawet zabić..... szkoda pozdrawiam
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
tutaj to troche chyba przesadzilas...wątpie zeby ktoś sie chciał wpieprzyć w morderstwo za 2 euro
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Ja dzis morduje za darmo.... choc moze i kolezanka akuret nie przesadzila......!!!


Bezmyslne ,zapijaczone lby to juz nie glowy, to nie mysli....to dziala w trybie MUSZE MIEC NA FLASZKE....!!! I nie wazne jaki ma kolor skory

ALKOHOLIZM TO CHOROBA - PSYCHICZNA.
Zgłoś wpis
66 Postów

()
Gaduła
No nie to za darmo też tylko o to mi chodzi że ludzie patrzą na ludzi z innych kultur wyznań innego koloru skóry ja też jestem zła za to tez a po ostatniej akcji tych k**** to się zdenerwowałam W głowie się nie mieści Chodzi mi o to że gdy jesteś w potrzebie to inni odwraciają się plecami jesteś sam niewiem czasem chcą wszystko zrobić by się zemścić zniszczyć itd itp Każydy napewno został zraniony przez najbiższą osobe nawet Swojego rodaka o to mi chodzi pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
co racja,to racja
Zgłoś wpis
66 Postów

()
Gaduła
pannaanna666 to kiedy mogę Cię wynająć ???? a czemu twierdzisz że to choroba psychiczna????pozro
Zgłoś wpis


Bliżej nas