Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Krzysiek Polki rzecz jasna, ale przyznam ze kobiety z Puerto Rico, wenezueli czy brazylii tez sa niezle
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Vario napisał:
Ja przeczytałem każdy post w tym temacie.I wiecie co? To było lepsze od książki chociaż trochę przewidywalne.Czytałem i czekałem kiedy rodacy z rasizmu zejdą do poziomu skakania sobie do gardła.No i doczekałem się.Jak byście przeczytali cały temat od początku to po prostu idzie ryknąć śmiechem.No ale od dawien dawna wiadomo że polaka z polakiem tylko wojna zjednoczy.Wojny nie ma to się gryziemy.Sam jestem mało tolerancyjny na odmienne nację ale je akceptuję.Wytykacie turasom że brudasy.Fizycznie dbają o siebie bardziej niż o swoje samochody to się nie ma co dziwić że polka do niego leci,niż na swojego rodaka.Po za tym ci tak zwani "brudasy" są o krok od nas inteligentniejsi bo trzymają się razem i na swoich i w swoje gniazdo nie srają.A my? Wystarczy poczytać ten temat i wasze wypociny którymi od samego początku dążyliście by najechać na siebie.
Konkretna wypowiedz.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
wiem wiem ... chociaz nie mialem przyjemnosci sprobowac
wiem jakie są francuzki, włoszki, marokanki, ale polki i tak najdłużej utrzymywały mnie przy "życiu"
pozdro.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny, bo my POLKI jestesmy najlepsze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mgh napisał:
[quote]Krzysiek Polki rzecz jasna, ale przyznam ze kobiety z Puerto Rico, wenezueli czy brazylii tez sa niezle [/quote

niezle?
mgh nikt w to nie uwierzy jesli tego nieprzezyl !!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
polki jak kazde inne ,mają zady i walety,ale mysle ,ze kazdy jest troche patriotą lokalnym...hihi
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
a ja na koniec tak zarymuje - pierdolcie się wszystkie tureckie ch**e...!!!!
pako kazdy zady i walety...
a patriotą do naszych Polskich Stokrotek zostane do końca życia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No a ja podsumowujac powiem tylko tyle ze nie ma jak to nasi przystojni rodacy hihi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to dobrze..znaczy wszystko bez zmian..hihi
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
krysienka napisał:
No a ja podsumowujac powiem tylko tyle ze nie ma jak to nasi przystojni rodacy hihi


Nio ,co racja to racja
Zgłoś wpis


Bliżej nas