Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Ty,Kebab,masz jednak zakuty leb...Szkoda energii na ciebie...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Ty,Kebab,masz jednak zakuty leb...Szkoda energii na ciebie...

Widze ze sie skonczyly argumenty Ah to nic. To nic.

Ide spac, za kilka godzin do szkoly juz trzeba wstawac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja przeczytałem każdy post w tym temacie.I wiecie co? To było lepsze od książki chociaż trochę przewidywalne.Czytałem i czekałem kiedy rodacy z rasizmu zejdą do poziomu skakania sobie do gardła.No i doczekałem się.Jak byście przeczytali cały temat od początku to po prostu idzie ryknąć śmiechem.No ale od dawien dawna wiadomo że polaka z polakiem tylko wojna zjednoczy.Wojny nie ma to się gryziemy.Sam jestem mało tolerancyjny na odmienne nację ale je akceptuję.Wytykacie turasom że brudasy.Fizycznie dbają o siebie bardziej niż o swoje samochody to się nie ma co dziwić że polka do niego leci,niż na swojego rodaka.Po za tym ci tak zwani "brudasy" są o krok od nas inteligentniejsi bo trzymają się razem i na swoich i w swoje gniazdo nie srają.A my? Wystarczy poczytać ten temat i wasze wypociny którymi od samego początku dążyliście by najechać na siebie.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Kebab jednak jesteś idiotą
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kebab tu nikomu nie koncza sie argumenty ale zastanow sie dziecko co ty tu wypisujesz??? To chyba normalne ze jesli ja jako Polak nie narzucam sie nikomu to oczekuje tego samego. Jak myslisz dlaczego na Niemcy mowia juz ze jest to obecnie turecka prowincja w EU przy granicy z Polska
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mgh napisał:
pannaanna666 napisał:

no starosc nie radosc .... mlodosc nie wiecznosc madralo..... a poza tym to STARA JEST DUPA ,BO JEST LYSA I NIE MA ZEBOW !!!!

Zejdz kolego na ziemie, albo w sumie nie. Bujaj sobie w swej swiadomosci i zycze Ci zeby zaden marokaniec albo jaki inny nie powiem ze "brudas" nie sprowadzil cie na nasza matke ziemie osobiscie.




Do tego nie jest poczebny zaden marokanczyk czy turek, wystarczy ze rodak zalatwi

Pora zejsc na ziemie, racja Takie rzeczy dzieja sie w Polsce link: www.dumpert.nl/mediabase/526881/dc4b13f4...beleid_in_polen.html (od 1,44 min hardcore) ??? Jest to normalne ??? i Kogo teraz bardzie sie obawiac - urodzonego w Holandii Mocro czy rodaka ktory biega z sikierom a koledzy zuczaja molotov cocktajlem ??

Jaki wniosek mozna wyciagnac .. hmmm ??



na tym filmie wyraznie widac jak grupa arabow atakuje jakas knajpe
dobrze by bylo aby kazdy mogl pozostac przy swoim zdaniu
wiekszosc ich nie lubii miejszosc lubi
a kazdy ma prawo lubic to co chce
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
wszystko byłoby ok gdyby się tak nie panoszyły chamany jedne...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mgh napisał:
pannaanna666 napisał:

no starosc nie radosc .... mlodosc nie wiecznosc madralo..... a poza tym to STARA JEST DUPA ,BO JEST LYSA I NIE MA ZEBOW !!!!

Zejdz kolego na ziemie, albo w sumie nie. Bujaj sobie w swej swiadomosci i zycze Ci zeby zaden marokaniec albo jaki inny nie powiem ze "brudas" nie sprowadzil cie na nasza matke ziemie osobiscie.




Do tego nie jest poczebny zaden marokanczyk czy turek, wystarczy ze rodak zalatwi

Pora zejsc na ziemie, racja Takie rzeczy dzieja sie w Polsce link: www.dumpert.nl/mediabase/526881/dc4b13f4...beleid_in_polen.html (od 1,44 min hardcore) ??? Jest to normalne ??? i Kogo teraz bardzie sie obawiac - urodzonego w Holandii Mocro czy rodaka ktory biega z sikierom a koledzy zuczaja molotov cocktajlem ??

Jaki wniosek mozna wyciagnac .. hmmm ??


kolek napisał:
na tym filmie wyraznie widac jak grupa arabow atakuje jakas knajpe Chlopaki przebrali sie za taliban

dobrze by bylo aby kazdy mogl pozostac przy swoim zdaniu Zgadzam sie z Toba

wiekszosc ich nie lubii miejszosc lubi To juz jest Twoja osobista opinia

a kazdy ma prawo lubic to co chceJak najbardziej
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
i chuj w karabin wszystkim turasom. polki i tak sa najlepsze
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Zgłoś wpis


Bliżej nas