Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Wiesz Kebab,nie chodzi o to zebys umial czytac...I powtorze sie,ciesz sie ze nie miales z nimi przykrych doswiadczen...
Jesli masz ochote ,zapoznaj sie z kultura ludzi ktorych bronisz...moge ci polecic pare lektur...napisanych przez kobiety z ich kultury w formie biografii...Moze wtedy uswiadomisz sobie istote tego o czym mowie


No i co przeczytam w tych ksiazkach? To co sie dzialo kiedys i moze sie dzieje jeszcze teraz? Myslisz ze nie wiem co sie dzieje w niektorych rodzinach? Lub co niektorzy robia z zonami? Ale jak tak myslisz o wszystkich, o calym kraju, jakiejs narodowosci, to poprostu jestes ignorantka.

Naprawde, przestan pisac o czyms o czym wogole nie wiesz albo myslisz ze wiesz. Poprostu nie znasz zadnych Marokanczykow albo innych i oceniasz ich po ksiazkach / jednej dyskusji ktora mialas z jakas osoba?

Bys poznala troche osob i dopiero miala jakas konkretna opinie. Porozmawiala z nimi, byla u nich domach a nie, nazywasz kazdego brudasem lub jakims gwalcicielem czy nie wiadomo co.

Coz, starosc nie radosc.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Kebab napisał:
Izek78 napisał:
Wiesz Kebab,nie chodzi o to zebys umial czytac...I powtorze sie,ciesz sie ze nie miales z nimi przykrych doswiadczen...
Jesli masz ochote ,zapoznaj sie z kultura ludzi ktorych bronisz...moge ci polecic pare lektur...napisanych przez kobiety z ich kultury w formie biografii...Moze wtedy uswiadomisz sobie istote tego o czym mowie


No i co przeczytam w tych ksiazkach? To co sie dzialo kiedys i moze sie dzieje jeszcze teraz? Myslisz ze nie wiem co sie dzieje w niektorych rodzinach? Lub co niektorzy robia z zonami? Ale jak tak myslisz o wszystkich, o calym kraju, jakiejs narodowosci, to poprostu jestes ignorantka.

Naprawde, przestan pisac o czyms o czym wogole nie wiesz albo myslisz ze wiesz. Poprostu nie znasz zadnych Marokanczykow albo innych i oceniasz ich po ksiazkach / jednej dyskusji ktora mialas z jakas osoba?

Bys poznala troche osob i dopiero miala jakas konkretna opinie. Porozmawiala z nimi, byla u nich domach a nie, nazywasz kazdego brudasem lub jakims gwalcicielem czy nie wiadomo co.

Coz, starosc nie radosc.


no starosc nie radosc .... mlodosc nie wiecznosc madralo..... a poza tym to STARA JEST DUPA ,BO JEST LYSA I NIE MA ZEBOW !!!!

Zejdz kolego na ziemie, albo w sumie nie. Bujaj sobie w swej swiadomosci i zycze Ci zeby zaden marokaniec albo jaki inny nie powiem ze "brudas" nie sprowadzil cie na nasza matke ziemie osobiscie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kebab,masz sieczke zamiast mozgu...ale ok...tacy tez musza zyc niestety
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pannaanna666 napisał:

no starosc nie radosc .... mlodosc nie wiecznosc madralo..... a poza tym to STARA JEST DUPA ,BO JEST LYSA I NIE MA ZEBOW !!!!

Zejdz kolego na ziemie, albo w sumie nie. Bujaj sobie w swej swiadomosci i zycze Ci zeby zaden marokaniec albo jaki inny nie powiem ze "brudas" nie sprowadzil cie na nasza matke ziemie osobiscie.




Do tego nie jest poczebny zaden marokanczyk czy turek, wystarczy ze rodak zalatwi

Pora zejsc na ziemie, racja Takie rzeczy dzieja sie w Polsce link: www.dumpert.nl/mediabase/526881/dc4b13f4...beleid_in_polen.html (od 1,44 min hardcore) ??? Jest to normalne ??? i Kogo teraz bardzie sie obawiac - urodzonego w Holandii Mocro czy rodaka ktory biega z sikierom a koledzy zuczaja molotov cocktajlem ??

Jaki wniosek mozna wyciagnac .. hmmm ??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Kebab,masz sieczke zamiast mozgu...ale ok...tacy tez musza zyc niestety

Nie masz nic lepszego do odpowiedzenia? Argumenty sie moze skonczyly?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie rozmawiam z majacymi sieczke zamiast mozgu...szkoda sie wypalac na takich jak ty....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Nie rozmawiam z majacymi sieczke zamiast mozgu...szkoda sie wypalac na takich jak ty....

Sieczke? Nie, poprostu nie jestem rasista, tak jak ty.

Nie robi mi roznicy jaki kolor ma czlowiek. Wszyscy jestesmy ludzmi.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie na podstawie koloru skory ich ocenilam,ale po tym jak traktuja ludzi...Ale ty oczywiscie nawet przy swojej umiejetnosci czytania,nie doczytales.....I dlatego nie chce mi sie wypalc na takich jak ty...
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Kebab Ty pseudouczonyćwierćinteligencie wypierdalaj z tego forum jak masz zamiar kogoś bez powodu obrażać.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny85 napisał:
Kebab Ty pseudouczonyćwierćinteligencie wypierdalaj z tego forum jak masz zamiar kogoś bez powodu obrażać.

Nie bulwersuj sie malenka

Izek78 napisał:
Nie na podstawie koloru skory ich ocenilam,ale po tym jak traktuja ludzi...Ale ty oczywiscie nawet przy swojej umiejetnosci czytania,nie doczytales.....I dlatego nie chce mi sie wypalc na takich jak ty...

Wiem ze to pisalas, ale wedlug Ciebie, przez to co przeczytalem. Tylko "brudasy" zawsze cos robia zlego. Tylko oni zle traktuja ludzi. A my Polacy, jestesmy super swieci.
Zgłoś wpis


Bliżej nas