Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac Arczi Asterix Wacław Magoń Julia2344 Jana155 Rafał Sopart Wiki5 Barbara Kedzierska (33758 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Różnie bywa...
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Viooltje, zalezy kto co lubi i wybiera
czasem wybiera sie a potem polubuje/lub nie/ a czasem masz ten komfort wyboru "przed"

pozdrawiam cieplutko
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Jak sie nie ma, co sie lubi...
to sie lubi co sie ma... ?
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
hmm ja nie wiem..
pewnie w niektorych sytuacjach to ok i nawet dobre wyjscie.
Ale jak nastapi oszukiwanie samego siebie to chyba tez nie zabardzo ok..
A przynajmnie,j mysle , nie ma nic ze szczesciem to" lubienie" wtedy wspolnego.
bo wlasciwie dlaczego zadawalac sie tym, co nie dokonca nam pasuje?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ediee,niektorzy zadawalaja sie tym co maja i choc im to do konca nie pasuje ...ze strachu przed nieznanym badz z jakiejs dziwnej wg mnie obsesji,ze lepiej tak niz wcale....No,ale ile ludzi tylez rozwiazan
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Pewnie masz racje. I ile mensen tyle rozwiazan.Kazdego prawo.

"lepiej tak niz wcale""dla mnie osobiscie jest nieznane natomiast "tak, bo inaczej nieznam"owszem.

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Pod "tak,bo inaczej nie znam"podpisze sie obiema rekoma i dorzuce jeszcze"przezyje moje zycie na moj wlasny sposob"
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ludzie nie lubią czegoś, jeśli tego nie rozumieją niienawidzą rzeczy, których nie mogą mieć.Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć i nienawidzą tego, czego musieliby chcieć...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Ludzie nie lubią czegoś, jeśli tego nie rozumieją niienawidzą rzeczy, których nie mogą mieć.Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć i nienawidzą tego, czego musieliby chcieć...

nie zgadzam sie z tym, ale wcale nie jestem pewny, ze ja .....ludziem jestem

mysle, ze wazne jest polubic siebie, nie jest to takie proste, ale jesli juz nam sie to uda, to latwiej wtedy polubic to .......co tak naprawde lubimy.
Nie wiem czy to co napisalem ma jakis sens, ale..... lubie tak niekiedy
Zgłoś wpis


Bliżej nas