Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac Arczi Asterix Wacław Magoń Julia2344 Jana155 Rafał Sopart Wiki5 Barbara Kedzierska (33722 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Ypsylon, no coś ty, dorabiasz ideologię do żartu?
Obrazek, jak obrazek, jednego rozbawi, innego nie i tyle. Ironia nie prosi o dyskusję.
I o jakim szanowaniu albo nie szanowaniu tu mowa?
Radzę spojrzeć jeszcze raz na tytuł topiku.
Mnie osobiście bardziej przeszkadzają durne, chamskie komentarze ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia, a i tak się odzywają. Ale co tam, mają prawo. Wraz z wiosną, nastąpił na tym portalu wysyp wątpliwej jakości, pożal się boże, grafomanów.

Pozdrawiam.


Ironia żąda dyskusji, szczególnie tak złożona jak na obrazku.
Drażni mnie żart kpiący z ideologii w którą nie wierzę tak jak inni, co nie daje mi powodu żeby się nabijać z ich wiary. Mogę kpić i szydzić z religii, zakłamania kleru i całego "moherowego" światka.
Z wiary nie będę

Nieszanowanie ludzi odnosi się do innego postu, wiem że tutaj zostanie przeczytane.

Grafomani zawsze byli i zawsze będą a o jakości forum nie będzie świadczyć ilość grafomanów ale raczej reakcje jakie wywołują ich wpisy i kto ich udziela. Forum jest otwarte i właściwie nie obowiązują żadne zasady a jesteśmy tu z własnej nieprzymuszonej woli więc nie ma co narzekać

Pozdrówka
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
ypsylon1 napisał:

Ironia żąda dyskusji, szczególnie tak złożona jak na obrazku.
Drażni mnie żart kpiący z ideologii w którą nie wierzę tak jak inni, co nie daje mi powodu żeby się nabijać z ich wiary. Mogę kpić i szydzić z religii, zakłamania kleru i całego "moherowego" światka.
Z wiary nie będę

Nieszanowanie ludzi odnosi się do innego postu, wiem że tutaj zostanie przeczytane.

Grafomani zawsze byli i zawsze będą a o jakości forum nie będzie świadczyć ilość grafomanów ale raczej reakcje jakie wywołują ich wpisy i kto ich udziela. Forum jest otwarte i właściwie nie obowiązują żadne zasady a jesteśmy tu z własnej nieprzymuszonej woli więc nie ma co narzekac


Ypsylon,

w Polsce od dawna funkcjonuje, niespotykane w reszcie zachodniego świata kuriozum, zwane obrazą uczuć religijnych.

Skoro wszyscy urodziliśmy się ateistami, a tylko wychowanie sprawiło, że wierzymy w takie czy inne bóstwo, to przecież również wychowanie sprawia, że pewne rzeczy nas obrażają. Osobiście staram się je ograniczyć do minimum - bo, jak mawiała moja ciotka "obrażają się służące".
Pytam: czy Twoja reakcja jest adekwatna do obrazka?...
Przecież to ironia. Nie sarkazm, nie kpina, nie obraza itp. Zwykły żart, który mnie rozbawił. Ciebie nie i OK. Trzymajmy się tematu, dobrze?
Bo jesli mamy się czepiać, to raczej tego, że jakaś panna radośnie i z siedmioma "Hahaha" deklaruje chęć wieszania na drzewach innowierców.

Pozdrowionka.

P.S. Acha, poza tym to żadna laska, tylko transwestyta, o ile mnie oko nie myli.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Bo:
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie zrozumiałaś V.
Mówiłem że mogę się śmiać z religii ale nie z wiary...
Ale może potrzebna do tego dłuższa dyskusja a muszę iść do pracy
Miłego Dzionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiara jest idywidualna sprawa kazdego ,kto chce w co i jak wierzyc.Przynajmniej ja tak to pojmuje.A tu nie zauwazylam,zeby ktokolwiek indywidualnie obrazal czyjes uczucia religijne,bo nikt nikomu personalnie nie napisal nic o wierze itd.Wiec,obawiam sie ypsylon,ze to jednak Ty nie zrozumiales Viooltje
A obrazek jak obrazek,zabawny nieco,ironiczny bardzo
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
mieszać wiarę w głupotę , ironia ,, dla anarchisty
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
iraa00 napisał:
mieszać wiarę w głupotę , ironia ,, dla anarchisty

Anarchia nie miesza się ani w wiarę, ani tym bardziej w głupotę...
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
ypsylon1 napisał:

fajne fajne
Tylko ......
czy żarciki odnoszące się do czyjejś wiary nie są trochę nie na miejscu ?
I co wogóle jest w tym takiego śmiesznego? Grubawa laska w kusej miniówce z welonikiem na głowie... ( o kurde, przepraszam, o gustach się nie dyskutuje ), pije i pali co nie jest zabronione - to jej wybór, z dzieciaczkiem nieco odmiennego koloru ale to akurat mały szczegół, może po prostu usiadła nie tak jak trzeba i teraz ......
I na dodatek minka w stylu "jak to możliwe, ja nic nie wiem..."

I ponoć to ja nie szanuje ludzi...
To samo sobie pomyślałem,i oprucz tego nie ironia bardziej prowokacja,ale zdrugiej strony każda reakcja w tej sprawie będzie tylko wodą na młyn.Ciekaw jestem nasza Viooltje czy gdyby ktoś wstawił przerobione zdjęcie twojej Matki(tak postrzegana jest"Swięta Panienka"przez katolików)też miałabyś taki dystans i nazwałabyś to ironią? Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Wiara jest idywidualna sprawa kazdego ,kto chce w co i jak wierzyc.Przynajmniej ja tak to pojmuje.A tu nie zauwazylam,zeby ktokolwiek indywidualnie obrazal czyjes uczucia religijne,bo nikt nikomu personalnie nie napisal nic o wierze itd.Wiec,obawiam sie ypsylon,ze to jednak Ty nie zrozumiales Viooltje
A obrazek jak obrazek,zabawny nieco,ironiczny bardzo


miałem niezłomne postanowienie nie odzywać się w tym wątku. No bo i po co? Mów do dupy, to cię os**, mów do słupa... itd.

to jak to interpretowac, Swieta Panienka?
Mozna napewno na wiele sposobow, dodajac jeszcze ten obrazek ?

Szkoda tego forum, istnieje sam nie wiem jak dlugo, ale doprowadziliscie do tego ze jakies pareset profili a na forum udziela sie moze 20 osob, zakladacie jakis temat a potem przyklaskujecie sobie nawzajem, zawsze ten sam schemat -osoby znamy wiec wymieniac nie bede.

Czemu nie zalozycie sobie klubu taki dla vipow mozecie przeciez zablokowac dostep innym forumowicza, ale nie ubzduraliscie sobie ze to forum jest wasze a wy to wyrocznia.

Czyhacie na potkniecie sie kogokolwiek, aby udowodnic kto tu rzadzi, sami niejednokrotnie obrazajac setki ludzi, jak dokladnie w tym przypadku uczucia religijne jakis paru milonow, no ale na tym forum jest ich tylko 20, no co wielki mi halo, przeciez my to cala inteligencja,
Dziwi mnie jedno czemu cala wasza paczka ma takie awatary czyzby cos z wami bylo nie tak, boicie sie pisac pod wlasnym zdjeciem.
Wydaje mi sie ze z przymusu przywiezli was tu rodzice szukjacy jak wielu ludzi lepszego jutra, a wy lykneliscie z tego powodu na przymus Holenderski i teraz czujecie sie ponad wszystkimi, a doswiadczenie zyciowe zadne, jakie tam zadne, nie macie zielonego pojecia o zyciu tutaj a cala wasza wiedza to chyba internet.
To nie ta bajka z przed 10 lat, dzis Holenderski zna wielu Polakow nie tylko wy, pochwalcie sie waszymi sukcesami, czym tak naprawde zablysneliscie tu w Holandii zebyscie mieli prawo mowic co, kto i dla czego?
Pare miesiecy temu namowil mnie kumpel na to forum, nie usuwaja Ci postow mozesz napisac co ci na watrobie lezy pogadac z ludzmi, sam sie juz tu nie udziela wrocil na Niedziele i pewnie tez mi tak poradzicie bo przeciez bardzo latwo sie wami kieruje, wystarczy pare postow i wiadomo dokladnie kto sie pod nimi podpisze, jestescie prawdziwa przyszloscia jak tak dalej pujdzie to za pare lat kogo bedziecie tu obrazac chyba sami siebie

Moze mam ostry i zarazem wulgarny sposob wypowiedzi ale niestety ja bajek nie pisze i jezeli poruszam dany temat to musialo niestety tak byc.

Reasumujac to wlasnie was uwazam za zmore tego forum, dzieci niemajace nic do roboty, ukrywajace sie dla tego pod pseudo aavatarami, ktorym zabierajac najlepsza zabawke Google stracily by ses egzystencji.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZIBI L napisał:
ypsylon1 napisał:

fajne fajne
Tylko ......
czy żarciki odnoszące się do czyjejś wiary nie są trochę nie na miejscu ?
I co wogóle jest w tym takiego śmiesznego? Grubawa laska w kusej miniówce z welonikiem na głowie... ( o kurde, przepraszam, o gustach się nie dyskutuje ), pije i pali co nie jest zabronione - to jej wybór, z dzieciaczkiem nieco odmiennego koloru ale to akurat mały szczegół, może po prostu usiadła nie tak jak trzeba i teraz ......
I na dodatek minka w stylu "jak to możliwe, ja nic nie wiem..."

I ponoć to ja nie szanuje ludzi...
To samo sobie pomyślałem,i oprucz tego nie ironia bardziej prowokacja,ale zdrugiej strony każda reakcja w tej sprawie będzie tylko wodą na młyn.Ciekaw jestem nasza Viooltje czy gdyby ktoś wstawił przerobione zdjęcie twojej Matki(tak postrzegana jest"Swięta Panienka"przez katolików)też miałabyś taki dystans i nazwałabyś to ironią? Pozdrawiam


Viooltje wtedy wytacza ostateczną broń PARAGRAFY gdyż użycie czyjegoś zdjęcia jest karalne(Wciąż) Fuck !!!!! swoją drogą ,ta świeta panienka prawdopodobnie właśnie tak wyglądałanie bierzcie tego ostatniego zdania pod uwage zachowałem sie jak szczeniakta z fotki przypomina w sumie Marie Magdalene
Zgłoś wpis


Bliżej nas