Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac Arczi Asterix Wacław Magoń Julia2344 Jana155 Rafał Sopart Wiki5 Barbara Kedzierska (33722 niezalogowanych)
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Swięta Panienka obecnie:
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
chodzi o
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Swięta Panienka obecnie:

Wg opisu niektorych forumowiczow, Swieta Panienka wyglada jak typowa Polka na emigracji zarobkowej w Holandii. Oczywiscie zanim zostala swieta , to dawala sie klepac po dupie przez arabow, przepraszam "ciapatych" oraz robila lody za turecka podrobke paska od Dolce&Gabbana.
Dala sobie srobic dziecko z Murzynem sorry z " czarnuchem" , chleje na umor i jest stalym bywalcem " kopikow"...no i oczywiscie jak na Panienke przystalo wciaz pozostaje dziewica......

ech .....Polki najpiekniejsze i najmadrzejsze na swiecie sa, nawet te Najswietsze...nieprawdaz Jaro?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No teraz to ja przynajmniej wiem ze rozmawialem z debilem.
no Adas , Violcie tez pozdrow, chyba tez cos tam pisala.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
Viooltje napisał:
Swięta Panienka obecnie:

Wg opisu niektorych forumowiczow, Swieta Panienka wyglada jak typowa Polka na emigracji zarobkowej w Holandii. Oczywiscie zanim zostala swieta , to dawala sie klepac po dupie przez arabow, przepraszam "ciapatych" oraz robila lody za turecka podrobke paska od Dolce&Gabbana.
Dala sobie srobic dziecko z Murzynem sorry z " czarnuchem" , chleje na umor i jest stalym bywalcem " kopikow"...no i oczywiscie jak na Panienke przystalo wciaz pozostaje dziewica......

ech .....Polki najpiekniejsze i najmadrzejsze na swiecie sa, nawet te Najswietsze...nieprawdaz Jaro?



Ik zit hier met een brede glimlach op mijn gezicht.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Swięta Panienka obecnie:
fajne fajne
Tylko ......
czy żarciki odnoszące się do czyjejś wiary nie są trochę nie na miejscu ?
I co wogóle jest w tym takiego śmiesznego? Grubawa laska w kusej miniówce z welonikiem na głowie... ( o kurde, przepraszam, o gustach się nie dyskutuje ), pije i pali co nie jest zabronione - to jej wybór, z dzieciaczkiem nieco odmiennego koloru ale to akurat mały szczegół, może po prostu usiadła nie tak jak trzeba i teraz ......
I na dodatek minka w stylu "jak to możliwe, ja nic nie wiem..."

I ponoć to ja nie szanuje ludzi...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ypsylon, no coś ty, dorabiasz ideologię do żartu?
Obrazek, jak obrazek, jednego rozbawi, innego nie i tyle. Ironia nie prosi o dyskusję.
I o jakim szanowaniu albo nie szanowaniu tu mowa?
Radzę spojrzeć jeszcze raz na tytuł topiku.
Mnie osobiście bardziej przeszkadzają durne, chamskie komentarze ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia, a i tak się odzywają. Ale co tam, mają prawo. Wraz z wiosną, nastąpił na tym portalu wysyp wątpliwej jakości, pożal się boże, grafomanów.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No.
Zgłoś wpis


Bliżej nas