Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Bogdański (14389 niezalogowanych)
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
swietna ta piosenka Blondyn.......ja juz ja tez gdzies kiedys slyszalam..........jakos trudno ja sobie przypomniec, ale wiadomo ze o milosci byla... ...pozdrowionka......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
blondyn hmmm nie był to wiśniewski ahhahaByle o Miłosci
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
"Bo milosc to bzdura
istnieje w filmach i
tanich lekturach"



nie wierze!!!!!1
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
HenrykO napisał:
To takie nowoczesne. A jednak klasyka .
Dałaś się uwieść, zaufałaś , spłodziliście dziecko i oboje uznaliście, ze wszystko wam wolno.
A ja myślę, że najpierw zapomnieliście o środkach antykoncepcyjnych a potem o odpowiedzialności.
Dlatego proszę, nie nazywaj tego miłością bo to było zwykłe ru....ko bez odpowiedzialności za to co się robi.
Mama cię zapewne uprzedzała, że należy sie zabezpieczać, w szkole tego też uczyli.
Teraz możesz pomyśleć o tym, że ci, którzy cię uprzedzali przed brakiem odpowiedzialności może mieli rację.
A ja mam nadzieję, że nie zabraknie ci odpowiedzialności przy wychowaniu tego ślicznego szkraba.
Czego ci życzę.


henio przesadziles.
mam nadzieje z ktos kiedys tojej corce taki tekscik posle.
sam wyjesz o milosc.(zajzalam tu dzis bo mialam ci zaproponowac przedstawienie wspanialej kobiety) jesli mordce przez chwile udalo sie zaznac uczucia miloci to tyle jej. jet mloda przynajmniej tak wyglada. wiec nie mozemy jej kazac miec doswiadczenia skrzywionego starego dziadka.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mordka202 napisał:
przepraszam ze tak napisałam ale neiznasz mnei a inni znaja neiwiesz jak naprawde było a sie udzielac wielce najbardziej chcesz moze robisz to dla pokzu dla ludzi pff szczerzse to gadka takich ludzi jak ty mnie śmieszy duzo by mówic chcieli a czlowieka nie znaja wiec wybacz ale nie pouczaj mnie jaka mam byc albo co kolwiek bo twoje zdanie mnie nie interesuje jestem jaka jestem mam kochanego syna zycie dało mi w kosc lecz nie poddałam sie a pwoiedz mi gdzie ty amsz zone co bo mnie sie uczepiłes a pewnei sam po rozwodzie;]

mordka
nie przepraszaj calego swiata za to ze zyjesz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mordka202 napisał:
niom tak ale właśnie mnie spotkało co takiego ze ktos kogo bardzo kochałam skrzywdził mnie i teraz bardzo sie z tego cieszy Nawet nie interesuje sie swojim synem i dla tego jest mi trudno komu kolwiek zaufać i pokochać dużo by bylo do pisania

a to ze tato sie nie interesuje.... nie ma tego zlego o by na dobre nie wyszlo
jak jakis niekompetentny tata mial by to byc to lepiej bez. zdecydowanie lepiej wedlug mnie.
masz syna dla siebie i dasz rade.
zyce ci abys byla soba. zawsze!!!
teraz dziecko milosc przyjdzie sama.
nie moge tylko obiecac ze to sie stanie jutro
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Wszystko przeczytałem.
Jeśli Mordka
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Jeżeli Mordka czuje się urażona, to bardzo ją przepraszam. Niektorzy się do błędów młodości przyznają , inni nie.
Dziecko nie ma ojca i ma prze....ne w życiu, i to, że nie ma rodziców nie powinno mieć dla niego zadnego znzczenia,. Bo jak dorośnie, to coś mu się wymyśli ! Mama czuje się dobrze, bo dobrze chciała ! A ja też chciałem być zdrowy i bogaty.
Co powiesz dziecku gdy dorośnie ? Że miałas dobre chęci ? Teraz uważasz e dziecko będzie na tyle mądre, że ci wybaczy ? A co jak uzna, że się zwyczajnie puściłaś ? Ty masz dobrze, bo masz maskotkę a dziecko ma prze....ne
To się nazywa "bękart". I gdy dorośnie będzie mu obojętne, czy było chciane czy niechciane !
Trochę rozumiem ojca, który od ciebie odszedł. Napewno kochał swoje dziecko ale po twoich reakcjach na krytyke widaś jak jesteś niezrównoważona. Poszedł, bo cię nie zaakceptował ! Mimo, że kochał swoje dziecko.
To efekt niedojrzałości. Możesz się obrażać na każdego kto ci to mówi ale stworzyliście dziecko,efekt swojej głupoty, (nie miłości), a on jest realny, i teraz musisz nadrobić wszystkie błędy, które popełniłaś (popełniliście), żeby on (ona) nie był ofiara waszej namiętności. Cokoklwiek teraz nie powiesz popełniliście błąd i nie musimy sie za nic przepraszać bo jest człowiek, którym się musisz przez jakiś czas zająć. a później, gdy dorośnie wytłumaczyć mu i przekonać jaka byłaś nieodpowiedzialna.
Mam nadzieję, że tym razem się nie obrazisz , tylko weżmiesz sobie do serca na czym polega odpowiedzialność .
Bobrej nocy życze
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
BLONDYNKA
to, co miałem przekazać mojej córce, zrobiłem we właściwym czasie. Dziś mam wrażenie że moje rady odniosły skutek. Jest cenionym fachowcem, pracującym w firmie Gates.. Cokolwiek, ktokolwiek jej zrobi lub napisze, to już tylko jej sprawa. Mnie może jedynie zaboleć. Nigdy jej nie powiem co ma robić ani nigdy nie skomentuję tego co zrobiła.
Pomogę jej gdy sie o to do mnie zwróci !~
Wychowałem mądrego człowieka i mam do niej pełne zaufnie. Bo jest czas na nauke i czas na życie :0
Pozdrawiam ciepło
Zgłoś wpis


Bliżej nas