Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Bogdański (14392 niezalogowanych)

()
Początkujacy
niom tak ale właśnie mnie spotkało co takiego ze ktos kogo bardzo kochałam skrzywdził mnie i teraz bardzo sie z tego cieszy Nawet nie interesuje sie swojim synem i dla tego jest mi trudno komu kolwiek zaufać i pokochać dużo by bylo do pisania
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
To takie nowoczesne. A jednak klasyka .
Dałaś się uwieść, zaufałaś , spłodziliście dziecko i oboje uznaliście, ze wszystko wam wolno.
A ja myślę, że najpierw zapomnieliście o środkach antykoncepcyjnych a potem o odpowiedzialności.
Dlatego proszę, nie nazywaj tego miłością bo to było zwykłe ru....ko bez odpowiedzialności za to co się robi.
Mama cię zapewne uprzedzała, że należy sie zabezpieczać, w szkole tego też uczyli.
Teraz możesz pomyśleć o tym, że ci, którzy cię uprzedzali przed brakiem odpowiedzialności może mieli rację.
A ja mam nadzieję, że nie zabraknie ci odpowiedzialności przy wychowaniu tego ślicznego szkraba.
Czego ci życzę.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a moge ci powiedziec tak brzydko gó♦wno wiesz wiec nei mów mi ze to wpadka bo my dziecko planowaliśmy chcieliśmy go bardzo bylismy zareczeni mielismy sie chajtac wiec prosze cie neimów mi takich bzdór bo nic neiwiesz o mojim zyciu i jesli cos ci nei apsuje to po prostu nei pisz tutaj;]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
przepraszam ze tak napisałam ale neiznasz mnei a inni znaja neiwiesz jak naprawde było a sie udzielac wielce najbardziej chcesz moze robisz to dla pokzu dla ludzi pff szczerzse to gadka takich ludzi jak ty mnie śmieszy duzo by mówic chcieli a czlowieka nie znaja wiec wybacz ale nie pouczaj mnie jaka mam byc albo co kolwiek bo twoje zdanie mnie nie interesuje jestem jaka jestem mam kochanego syna zycie dało mi w kosc lecz nie poddałam sie a pwoiedz mi gdzie ty amsz zone co bo mnie sie uczepiłes a pewnei sam po rozwodzie;]
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
hej, hej, hej.......Chyba sie troche zagalopowalas Droga Kolezanko....nie zapominaj, ze to Ty poddalas temat do dyskusji i ze to jest forum dla wszystkich.Wiec kazdy moze sie wypowiedziec jak chce, wlacznie z Toba....mamy do tego prawo.I nawet jesli myslisz , ze to ''Twoj' temat, to nie masz prawa nikomu mowic gdzie ma pisac, tylko dlatego, ze to co napisal Tobie akurat sie nie podoba....pozdrowionka....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
przepraszam bardzo ale nikt nie bedzoe kogos obrazal bo to nie forum do klutni tylko do pogadania z spokojnymi ludzmi a nie takimi co sadza ze moga kazdego obrazac i wybacz ale ja do ciebie tego nie pisalam tylko do tego pana
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Enrico,ja poprostu mysle , ze .....eeeeehhhh, co ja bede sie wyslilac, jeszcze mnie tu zablokuja...hehehehe .....Fakt jest taki , ze niektorzy do pewnych tematow niedorosli......trzeba w zyciu swoje przezyc, zeby moc zabierac glos ....a Mordka chyba musi jeszcze troche poczekac,bo widze ze absolutnie nie toleruje krytyki (choc przeciez nikt tutaj nie poddaje jej krytyce).....bez urazy......papatki wszystkim mysle , ze czas zmienic temat...moze sie przeniesiemy na HYde Park ....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a wogóle z tego co aj wiem to jest temat o miłosci a nei o mojim dizecku nikt nei ebdzie mi mówił jak ammd ziecko wychowywac i nikt mi nei ebdzie wmawiał ze moje dziecko to wpadka przepraszam bnardszo ale ja sobie tego nei zycze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Panie henio chcialam pana bardzo rpzeprosic chyba obaj troche rpzesadzilismy wiem jest mnustwo taklich osób co robią dzieci i nei myslą ale ja wiedzialam na co sie pisze ale neiw eidzialam ze akurat tak moje zycie sie skaczy ze Nażyczony nas zostawi Pozdrawiam Serdecznie Sabina
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A Ja sobie tak wczoraj czytalem o tej milosci...i dzis caly czas chodzila Mi jedna piosenka po glowie wlasnie tez o milosci..ale za Chiny nie moge sobie przypomniec kto to spiewa i jak to leci a moze wy wiecie??Ok lecialo to tak...na,na,nana,nanannanana,na,na,na,na,nanananana....
Zgłoś wpis


Bliżej nas