Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Bogdański (14432 niezalogowanych)
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Jak ja was wszystkich kocham

Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Zgubilem watek w tym serialu o milosci prawie jak w ,,moda na ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedzma fajnei sie czyta takich zeczy jak w ksiażkach dramatycznych dobrze ze ejszcze nie doszło to zamordowania kogos hehehe wiciu a kto by tutaj nei stracił wątku każdy tu traci wątek jak musi takich głupat czytac
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
czytalem co drugi post bo co pierwszy byl nie do zaakceptowania przez moje poglady
acha ja tez wszystkich kocham i nawet toleruje mojego pieska z ktorym wychodze w deszcz na spacerek bo nie umie wody w toalecie spuscic
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hahaha niom pieski sie kocha
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
troche cierpliwosci i sie nauczy wiciu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mzoe nawet nauczy sie spuszczać klape od sedesu hehehe
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
nie nauczy sie bo niechce ale potrafi wiele innych ciekawych rzeczy ostatnio chcial mi auto przeparkowac ale stanowczo zabronilem, niema prawka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hahaha no to masz bardzo madrego piesiunia
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
a ja dzis wierzyc przestalam, wiare odebral mi ten kto mi ja dal.... starej kurwie zachcialo sie zyc uczciwie, w biedzie ale uczciwie, skromnie ale dumnie I KUREWSKO ZALUJE TEJ DECYZJI... w sumie nie decyzji ale tego ze pozwolilam sobie zwariowac, oddalam cala siebie i swoj swiat zamienilam na nowy "nasz"

Zaluje ze trwalam, zaluje ze pomagalam, zaluje ze rozumialam, zaluje ze przestalam myslec wylacznie o sobie i zrobilam wszystko dla osoby od ktorej chcialam tylko jednego-byc dla niego tym kim on byl dla mnie.

Nic nie zabolalo bardziej niz slowa .. nigdy nie bylas moja ..

nie wazne tak se pierdole bez sensu , nic nie ma sensu, to ze chcialam uczciwie i do konca okazalo sie gownem.... takim samym jak ja sie teraz czyuje tylko nie rozumiem dlaczego nikt nie chce mnie spuscic w klozecie , skoro juz mnie wysral i musze dalej ogladac ten swiat.

niemialam gdzie i komu tego powiedziec----sorry. Piszcie co chcecie ,powiescie na mnie lub kazcie sie nie martwic i powiedzcie ze bedzei OK... slowa ktore uslyszalam spowodowaly ze nic mnie nie ruszy... i nikt nie jest w stanie nazwac mnie bardziej niczym niz ja teraz mysle o sobie.


Milosc jest w ksiazkach...zycie to biznes... nie wazne, niech kazdy zrozumie to jak sobie chce.

Zycze Wam udanego weekendu w ta piekna pogode i pozdrawiam.
Zgłoś wpis


Bliżej nas