Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Bogdański (14432 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
mgh, takich perelek jest wiecej!

Np. Nelson Mandela - seryjny morderca, siedzial w wiezieniu - wg orientacji topograficznej tych panienek - gdzies na Islandii!
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
TOPPI
to tak przy okazji gdybyś kiedyś tłumaczyła słowo "KSIĄDZ":
l/poj
m:ksiądz
d:księdza
c:księdzu
b:księdza
n:księdzem
m:księdzu
w:ooo ksiądz

l/mn
m:ksieża
d:księży
c:księżą
b:księży
n:księżami
m:ksieżach
w:ooo księża

Nie chcesz chyba powiedzieć, że to ty tłumaczysz w tutejszym TŁUMACZU
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
oczywiście w celowniku l.mn "księżom.
Przekopiowałem i nie zwróciłem uwagi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja sie niczym nie przejmuje a luoloi wiecej chce psiać na mój etmat a pokazac co pisala mi w prywatnych wiadomosciach tu wielce o mnie hce pisac a tu cos innego pisze jest fałszywa jak neiwiem i uwierzcie mi ze pokaze co mi pisała takichj ludzi nie szanuje naprawde moja mama po przecztaniu paru opini powiedziaa ze ludzie sa chorzy i ze mam sie nie rpzejmować wiec podziekuje za komlepęty ale przed ludzmi nie popisujcie sie bo dla mnie ejstescie załośni !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
laulou jestes dla mnie smieszna pokazać co mi pisąłas na prywatnych wiadomosciach tu mi słodzisz a tu mnei obgadujesz tacy ludzie mnie śmeisza wiec dziewczyno ile ty masz lat ze zachowujesz sie jk najwiekszy fałszywiec czytajac to z moja mamą sadzimy ze nie warto nawet takich ludzi szanowac bo to jest głupota i wiem ze mam sie niczym nie przejmowac bo ludzie sa załośni głupi mieszają sie do czyjegoś zycia i myślą że moga wszystko ale yo dla mnie jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
149 Postów
Daje Czadu
(____dajeczadu_!!!!)
Stary wyjadacz
... prawdziwa milosc moze przezyc nawet ____Indianin_!!!! ...

wiolcie, nie reaguj na takie zaczepki
profil sobie obejrzyj to morale od razu sie podnosi

z powyzszego czerpiac garsciami:

"Probuje sie bardzo w chaosie odnalezc, sens i porzadek aby cos ocalic."

Mysle ze piwo na rano

tyle _czader_
czuwaj
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
miało być o miłości a są kobiece zapasy w błocie ,
w sumie fajnie poczytać
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
MORDKO....daje Ci ''zezwolenie''na pokazanie wszystkim co do Ciebie napisalam....a ile bylo tych wiadomosci na privie ??? bo ja sie doliczylam TYLKO JEDNEJ w odpowiedzi na Twoje conajmniej TRZY listy....... sedrecznie pozdrawiam i zycze milego dnia.... reszty komentowac nie bede,bo szkoda slow. chcialas slyszec o milosci, a pierzesz cale swoje zycie na forum publicznym , czego sie spodziewalas ?? ze ludzie poglaszcza Cie po glowce?? ja nikogo nie oceniam i nie krytykuje,ale zal mi sie robi jak wyczytuje tutaj te wszystki ...... eeeeehhhhhh szkoda gadac. jak juz ktos tu wczesniej powiedzial partnerem dobrym do dyskusji nie jestes, szkoda mojego cennego czasu.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
____dajeczadu_!!!! napisał:
... prawdziwa milosc moze przezyc nawet ____Indianin_!!!! ...

wiolcie, nie reaguj na takie zaczepki
profil sobie obejrzyj to morale od razu sie podnosi

z powyzszego czerpiac garsciami:

"Probuje sie bardzo w chaosie odnalezc, sens i porzadek aby cos ocalic."

Mysle ze piwo na rano

tyle _czader_
czuwaj


No tak, poczatek tez jest powalajacy:

"Jestem odpadkiem..." .
Wobec tego morale ma sie dobrze, ale odczuwam rodzaj wspolczucia. Zawsze tak mam, gdy stykam sie z ludzmi pokrzywdzonymi. Nawet jesli sa pokrzywdzeni z wlasnej winy.

Czuwaj Czader!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak Miało być o miłosci a kto wszedl w moje prywatne życie Pan Henryk wiec ludzie dajcie spokój
Zgłoś wpis


Bliżej nas