Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Bogdański (14389 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Dziekuje ci bardzo Alex Mam nadzieje ze moje dziecko naprawde bedzie mnie kochało tak jak mowisz a nie odwróci sie od swojej matki bo teraz to różnie z tymi dzieiami jest
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Miłego dnia dla wszystkich
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
wiesz??...nie jest roznie z tymi dziecmi....to wszystko zalezy od nas, rodzicow....to my ksztaltujemy nasze pociechy, to od nas zalezy czy beda nas szanowaly i jak beda postrzegaly swiat...i czy, i jak beda nas darzyly miloscia....zycze Ci wiec , droga Sabinko, duzo sily i zdrowia, bo tylko to potrzebne nam jest do tego , aby pokazac naszym dzieciom jak sie kocha...tak mocno, calym sercem i bezinteresownie.....buziole dla wszystkich...
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Mdli mnie jak czytam niektóre wypowiedzi.
Niektórzy sa przekonani,, że miłość im się mależy jak ciuchy i miska zupy od mamy. Że trzeba poczekać, że ktoś to załatwi, że coś się stanie itd. A jak już przyjdzie (zdarzy się) ta miłość, to dokładnie nie wiadomo co z nią zrobić. Bo nie wiadomo czy prawdziwa, czy szczera, czy ktoś nie czycha tylko na cnote albo majątek. Nikt im nie powiedział, że miłość trzeba znaleźć w sobie a później dawać ją codziennie innym.
Zabrzmi to trochę mentorsko ale moim zdaniem sens ma dawanie miłości, gdyż branie tak właśnie się kończy jak w twoim przypadku. Teraz będziesz DAWAŁA miłość swojemu dziecku i będzie tak jak trzeba. Kiedy ci jeszcze kiedyś trochę zostanie, dasz ją jakiemuś mężczyźnie, a on da ci swoją.
I tego ci życzę ! Amen
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
pije za Twoje zdrowie Henryku
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Henryku....masz stu-procentowa racje !!!! moim zdaniem , wazniejsze w zyciu jest to czy mamy komu okazac nasze uczucia i nie koniecznie musi to byc milosc do mezczyzny czy kobiety...mozemy kogos kochac jak przyjaciela,jak rodzica czy dziecko...i to wlasnie ma sens w zyciu, nieogladanie sie na nikogo,niezagladanie do czyjegos portfela czy garazu, lecz spojrzenie w glab siebie i zastanowienie sie nad tym, czy jestesmy w stanie pokochac kogos tylko dlatego ze jest...jesli mamy milosc w sobie,nie wolno jej dla samego siebie zatrzymac,lecz sie dzielic...ludzie!!!!! poprostu badzmy dla siebie milsi, wiecej sie usmiechajmy, badzmy pogodni i szczerzy...bo to wlasnie jest milosc.......buziaki dla wszystkich......uuuufffff, ale nagryzmolilam !!!!!
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Wiedżma, loulou
co z tego, ze my wszyscy wiemy jak powinno być ?
W życiu bywa inaczej i trzeba wiele cierpliwiści, samozaparcia, dobrej woli i samokontroli, żeby mówić o udanych związkach. Cały czas trzeba pracować na dobre samopoczucie, na to zeby być razem.
Nic nie jest dane raz na zawsze.
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
no to ide sobie zrobic Mojito za Twoje zdrowie Heniu!!!!! na zdrowko !!!!! ...uuuufffff, ale goraco ...............
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Ktoś powiedział:
"Nikt z nas nie ma na tyle wiedzy, zeby rozumieć siebie samego a co dopiero innych".
Tylko jak tu przyznać się, że czegoś nie rozumiemy
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
HenrykO napisał:
Ktoś powiedział:
"Nikt z nas nie ma na tyle wiedzy, zeby rozumieć siebie samego a co dopiero innych".
Tylko jak tu przyznać się, że czegoś nie rozumiemy


jeszcze gorzej przyznac sie ze rozumiemy, ale wcale nie chcemy zrozumiec
Zgłoś wpis


Bliżej nas