Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

roznica pomiedzy polkami a belgijkami? - Holandia

Czytali temat:
emilixo (1757 niezalogowanych)
9 Postów

()
Początkujacy
czesc!
Ostatnio będąc ze znajomym w centrum uważnie ogladalismy belgijki.
Moim zdaniem (nie chwaląc się, że jesteśmy Polkami),
Polki należą do bardzo zadbanych, kobiecych i seksownych istot!
A co wy uważacie na temat belgijek (no i może być belgów też)!
Zgłoś wpis
11 Postów

()
Bywalec
Na tle Belgijek na pewno się wyróżniamy, nie tyle co urodą, często słowiańską, co stylem ubierania się. Belgijki, zwłaszcza młode ubierają się niechlujnie, szaro i smutno, nie przywiązują w ogóle wagi do wyglądu. Starsze, koło 40tki ubierają się jak nastolatki w Polsce, czyli chodza w mini i mają ostry makijaż. Generalnie mi to nie przeszkadza, bo jestem tolerancyjna osobą, i niech każdy ubiera się jak chce, ale prawda jest taka, że Polki mają gust i umieją się ubrać ze smakiem.
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
Zgadzam się z Tobą! Belgijki są szare i nie wyróżniają się z tłumu. Najbardziej razi mnie to,że przeciez wcale nie są brzydkie, zadbalyby troche o siebie, umalowałyby się,a przede wszystkim zmieniły buty z "ortopedek" na jakies kobiece i tyle
No ale cóż, przeciez ja im tego nie powiem, widocznie tak maja wpojone od lat.



A co na temat belgow? Bo moim zdaniem sa troche bardziej zadbani niz belgijki, ale gust maja na tym samym poziomie
Zgłoś wpis
11 Postów

()
Bywalec
Co do Panów, to faktycznie, jest lepiej to zależy też od wieku
Podoba mi się, jak wiążą do wszystkiego szaliczki)) hehe)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
lubia wiazac szaliczki by sie upodobnic do swoich pieskow
Zgłoś wpis
19 Postów
kadon
(kadon)
Bywalec
Ok, a na miejscu jest popyt na usługi związane z urodą? Np. na depilację?
Coś takiego jak depilacja laserowa w Warszawie - beauty4ever.pl/depilacja-laserowa-thunder
Na to jest wzięcie? Warto coś takiego odpalić w Holandii?
Zgłoś wpis


Bliżej nas