Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

wyrok - Holandia

682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
przepraszam ze zaczynam od troszkę depresyjnego tematu,ale ja stara satanistka jestem i tak już mam.
A moje pytanie to:
co byście zrobili gdyby lekarz powiedział Wam, ze macie parę miesięcy życia?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jesli chodzi o kolka
to ja bym sie zajol swoim pogrzebem
nie wiem jak by on wygladal ale
z glosnikow napewno zamias "dobry jezu" lecial by ...... Guns n Roses
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja bym nic nie zmieniła no może więcej bym imprezowała
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wykorzystalabym ten czas maksymalnie a nawet wiecej Zrobilabym rzeczy na ktore albo brakowalo czasu,badz byly odkladane,badz zabraklo odwagi by je zrobic,badz nie przyszly mi wczesniej do glowy
Zgłoś wpis
52 Posty
Arkadiusz W
(vadeer1)
Gaduła
Dość ciekawe pytanie, gdyż ostatnio rozmawiałem o tym ze znajomymi, co byśmy zrobili wiedząc, że za jakiś czas nastąpi jednak koniec świata.
Pytanie jednakowoż ciężkie, bo nie można sobie wyobrazić do końca takiej sytuacji, ją po prostu trzeba przeżyć (nikomu nie życzę oczywiście czegoś podobnego).
Ale wśród wielu różniastych rzeczy jakie mi do głowy przyszły, jedna chyba była najodpowiedniejsza, A mianowicie próbowałbym się spotkać z ludźmi ( kolegami, znajomymi), którzy odegrali w moim życiu pewne znaczące role, typu; pierwsza miłość, a także z osobami, które chciałbym przeprosić za pewne swoje głupie zachowania ( głupio może i sentymentalnie to zabrzmiało, ale kurczę serio tak mi się pomyślało ). No i chciałbym wejść na jakiś szczyt (większy niż 1364 m n.p.m.) by zobaczyć jak świat wygląda z góry.
Kurczę wiedźma, jak tak człowiek faktycznie się zastanowi się nad takim pytaniem, dopiero wtedy przychodzi mu do głowy ile jeszcze w życiu nie zrobił , echhhhhh
Pozdrawiam.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja rozpieczetowalbym wreszcie antalek starej whisky , ktora przywiozlem 15lat temu ze Szkocji...a wlasciwie po co czekac moze zrobie to zaraz!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Oj, chyba Vadeer ma racje.

Dodalabym jeszcze, ze zrobilabym wszystko, czego jeszcze nie probowalam... Kurna, krotka lista...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Izek78 napisał:
Wykorzystalabym ten czas maksymalnie a nawet wiecej Zrobilabym rzeczy na ktore albo brakowalo czasu,badz byly odkladane,badz zabraklo odwagi by je zrobic,badz nie przyszly mi wczesniej do glowy

Izek, a u Ciebie dluga?...Ej, pewnie nie
Ale zawsze cos sie znajdzie, prawda?

Dziubole!

No a Wiedzma? Ty nas tu podpuszczasz a sama ami mru-mru! Poopowiadaj, Diablico!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dluga ta lista by nie byla...ale jak mowisz Viooltje,zawsze cos sie znajdzie
Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nic bym nie zmienila.
staralabym sie przygotowac moich najblizszych i tych ktorzy mnie kochaja na to co sie stanie, bo to oni zostaja.....
wszystkim zdrowka zycze i jeszcze wielu,wielu przyjemnych chwil na ziemi
Zgłoś wpis


Bliżej nas