Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
przepraszam ze zaczynam od troszkę depresyjnego tematu,ale ja stara satanistka jestem i tak już mam.
A moje pytanie to:
co byście zrobili gdyby lekarz powiedział Wam, ze macie parę miesięcy życia?


wiedzma diabli by cie wzieli z takim tematem

wszystko u ciebie ok stara satanistko ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zyjcie tak jak by to by to byl ostatni dzien waszego zycia i przynajmniej dla mnie jest malo istotne
czy umre w wieku 100 lat na bujanym fotelu czy jutro wjedzie we mnie TIR. Po cholere mam
jeszcze dolowac tym kiedy i jak umre
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
U mnie jest ok, dzięki Blondynka, złego licho nie bierze.Zawsze mam wisielczy humor w poniedziałki
Ale ile pozytywów z tego pytania.I o to chodziło.Kolek pomyślał radośnie o klimacie na swoim pogrzebie, Aśka bardziej zaszaleje,Izek tez dostała motywacje do szaleństw,a i Viooltje zwiększy listę swych diabelskich uczynków.Blondynka zadzwoni do cioci z Wrocławia,Vadeer zdobędzie jakiś szczyt a Adamm zacznie normalnie traktować alkohol.Marek dalej będzie parł przez życie nie patrząc nawet na pędzące TIRY.A ja to bym napadla na bank i zabrala moja córkę na dlugie wakacje, gdzieś w fajne miejsce
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja zrealizowalem juz swoje postanowienie,warto bylo, o tak... czekam wiec w pelni wyluzowany na telefon od mojego huisarts......kto nastepny?
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Chcialbym przejechac sie bolidem F1 moze bym sie roztrzaskal to nie musialbym czekac tych pare miesiecy
AVE WIEDZMA
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
AVE WICIU.
Adamm,a Ty wypiłeś te 15letnie whisky? Żyjesz?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiedzma, zyje ...i musze przyznac , ze warto bylo czekac,
whisky wypita.......a lekarz nie dzwoni..
co z tym twoim bankiem? ...jak lekarz sie nie odezwie to z checia tez bym sobie napadl...masz juz plan?
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
ha! planów to ja mam pełną głowę,tylko żywotna bardzo jestem,za duże ryzyko zestarzenia się za kratkami
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
a to tak na dobranoc,ku radości kolka-link
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
U mnie jest ok, dzięki Blondynka, złego licho nie bierze.Zawsze mam wisielczy humor w poniedziałki
Ale ile pozytywów z tego pytania.I o to chodziło.Kolek pomyślał radośnie o klimacie na swoim pogrzebie, Aśka bardziej zaszaleje,Izek tez dostała motywacje do szaleństw,a i Viooltje zwiększy listę swych diabelskich uczynków.Blondynka zadzwoni do cioci z Wrocławia,Vadeer zdobędzie jakiś szczyt a Adamm zacznie normalnie traktować alkohol.Marek dalej będzie parł przez życie nie patrząc nawet na pędzące TIRY.A ja to bym napadla na bank i zabrala moja córkę na dlugie wakacje, gdzieś w fajne miejsce


Wiedzma !!! nie ta ciocie!!!! tylko ta z Krakowa
Zgłoś wpis


Bliżej nas