Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jak rozliczyc podatek by na tym nie stracic? - Holandia

7 Postów
Korneliusz Krawczyk
(BMW_ALPINA_B12)
Początkujacy
Chcialbym sie dowiedziec wiecej na ten temat. wiem ze czas jest do konca kwietnia. Pytanie pozostaje co zrobic jesli chodzi o polskę. Co skladam za pit i czy wystarczy moze sama informacja do urzedu ??? Wszelkich informacji potrzebuje...
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Ale Ty sie pytasz o Polsce czy o Holandie? Bo mnie sie wydaje, ze o jest forum o Holandii a nie Pl... ;]
Nie wiem juz jak sie w PL rozliczac, mam status rezydenta podatkowego. Moge Ci natomiast podpowiedziec jak sie rozliczyc w NL.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A mnie się wydaję że jest to forum polaków w BE i NL.Co do pytania wyżej.Jeżeli twoje centrum życiowe czyli dzieci,żona są w Polsce musisz rozliczyć się w Polsce, lub jeżeli podejmowałeś legalną pracę w PL chocby na jeden dzień.Jeżeli jesteś kawalerem i nie pracowałeś w Polsce chocby jedengo dnia w okresie rozliczeniowym wtedy rozliczasz sie w NL lub BE a do Polski wysyłasz PIT-0.W urzędzie skarbowym w NL lub BE musisz iść do działu dla nierezydentów,czyli obcokrajowców.To tak po krótce i bez skłądni.
Zgłoś wpis


Bliżej nas