Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Luki28 Piotr Oleksiński dang3ll0 Mirek55 Michał Szerel Okopatrzy96 (7667 niezalogowanych)
750 Postów
Latający Holender
Jasne za to Ty kolek jestes prawdziwym facetem no jaki tygrys sie znalazl a moze lew I nawet wiesz ktora kobieta jest prawdziwa a ktora nie wowww za duzo czytasz chyba poradnikow typu jak zostac prawdziwym facetem Kazdy ma swoj gust i upodobania i co tu tyle rozkminiac!!A o Hacitte sie nie przejmuj bo radzi sobie bardzo dobrze i ma swietny gust co do facetów
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hacitta napisał:
kolek dupku wiecej mam pojecia o zyciu i facetach niz ty pało o czymkolwiek
a w ogóle to wara ode mnie,idz se podyskutuj ze swoim przyjacielem mareczkiem
koniec,kropka mam cie w d...jak i cała reszte twojego pokroju


i to ma byc niby wypowiedz kobiety ktora ma swoja godnosc ???
boki zrywac !!!
i pogratulowac
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
POPIERAM PANA
BLONDYNA
I WARA OD HACITTY
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek dupku wiecej mam pojecia o zyciu i facetach niz ty pało o czymkolwiek
a w ogóle to wara ode mnie,idz se podyskutuj ze swoim przyjacielem mareczkiem
koniec,kropka mam cie w d...jak i cała reszte twojego pokroju


Hacitta jesli juz masz cos do kolkowskiego to przynajmniej mnie w to nie mieszaj OK.
A Mareczek to dla przyjaciol
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Jasne za to Ty kolek jestes prawdziwym facetem no jaki tygrys sie znalazl a moze lew I nawet wiesz ktora kobieta jest prawdziwa a ktora nie wowww za duzo czytasz chyba poradnikow typu jak zostac prawdziwym facetem Kazdy ma swoj gust i upodobania i co tu tyle rozkminiac!!A o Hacitte sie nie przejmuj bo radzi sobie bardzo dobrze i ma swietny gust co do facetów

no blondynku !!!!
nie slyszalem o tych poradnikach
(skad o nich wiesz ? )
i zapewniam cie ze nie przejmuje sie jakas tam hacipa (ups ....wyrwalo mi sie )
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jazda zajefajnie
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
piotrhnl napisał:
może i niektórzy wolą facetów.... Ja natomiast zdecydowanie jestem za kobietami....tylko że ja je traktuje w znacznie inny sposób niż niektórzy panowie tutaj zgromadzeni..... widzę że więcej tutaj się dorobię wrogów niż znajomych..... jednak mimo tego zawsze będe takiego samego zdania... nie mówię że kobiety są idealne bo sam nieraz doświadczyłem różnych przykrości z ich strony .... lecz nie mogę wszystkie traktować jako te złe .....

hehe jeśli na podstawie paru postów oceniasz innych ludzi... to czemu się bulwersujesz linkiem www.roksa.pl ??

Hacitta : a ja szukam męża...buahahaaa

Malwina85op:
ja takze szukam;
ale najpierw chlopaka
e tam a nie mezaaa
ze mna trzeba pochodzic
godzine ale trzeba


To może na podstawie tych postów oceń koleżanki...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
fajnie wam idzie. temat sie rozwija.cos mi sie zdaje ze zaraz zaczna padac epitety na K i CH a moze i na P......Ludzie wyluzujcie albo pogadajcie o pogodzie...
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
No właśnie P iękny, K olorowy, Ch udy facecie

w okolicach Nijmegen pogoda nieciekawa ale nie pada
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
w oosterhout slonecznie ,mozliwe przelotne opady deszczu badz ptasiej kupy. wlasnie zaszlo slonce. i bardzo dobrze...
Zgłoś wpis


Bliżej nas