Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Luki28 Piotr Oleksiński dang3ll0 Mirek55 Michał Szerel Okopatrzy96 (7664 niezalogowanych)
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
cholera wyjde na debila bo napisalem z bledem A JA MAM PASZPORT POLSATU
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Panie Kolakowski,do tego samego jestescie wy nam potrzebni...do lozka,do przykrecenia srubki,do przeniesienia szafy ,ewentualnie za szofera,mile widziana umiejetnosc gotowania,prania i sprzatania....
Popieram Cię w 100 % Izek78 () ....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
ja facetów składam w ofierze.Ale najpierw wykorzystuje ich seksualnie.Bo ja zła kobieta jestem
zla kobieta.......mmmmmmm lekkkkkkeeeer
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
hacitta napisała :

To mit, że mężczyźni myślą tylko o jednym, czyli seksie. W rzeczywistości chcą miłości, ale na nią potrafią się otworzyć tylko poprzez seks...





taka młoda a już facetów rozgryzła, święte słowa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
hacitta napisała :

To mit, że mężczyźni myślą tylko o jednym, czyli seksie. W rzeczywistości chcą miłości, ale na nią potrafią się otworzyć tylko poprzez seks...





taka młoda a już facetów rozgryzła, święte słowa


jak to dobrze ze wypowiadasz sie w swoim imieniu moj mily rodzie!!!!
nie wszyscy sie pod tym podpisza
ja mysle ze hacitta pojecia nie ma o facetach
Zgłoś wpis
52 Posty
Arkadiusz W
(vadeer1)
Gaduła
Ależ Wy tu chcecie generalizować strasznie....Przecież zarówno kobiety jak i mężczyźni są różni!!! Jednemu zależy tylko na seksie, drugi jest z tych bardziej sentymentalnych i szuka prawdziwej miłości, jeszcze inny nie wie czego chce i zostaje sam przez długie lata. Podobnie jest i z kobietami dla jednych dzień bez seksu to dzień stracony, a inne potrzebują ciepła, czułości i uczucia.
A może i Hacitta, Ród, ja czy inni forumowicze nie mają pojęcia o "życiu", najważniejsze by odnaleźć to czego szukamy, drugą połówkę i życie staje się prostsze!!!A nawet i szczęścia nie braknie...Pozdrawiam...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja juz odnalazlem DRUGA POLOWKE i zastanawiam sie czy ja odkorkowac wszak juz po pierwszej moje zycie stalo sie jakies piekniejsze.....na zdrowie
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
To kolek TWOJA kobieta jest tylko od garów i łózka tak??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek dupku wiecej mam pojecia o zyciu i facetach niz ty pało o czymkolwiek
a w ogóle to wara ode mnie,idz se podyskutuj ze swoim przyjacielem mareczkiem
koniec,kropka mam cie w d...jak i cała reszte twojego pokroju
Zgłoś wpis


Bliżej nas