Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Luki28 Piotr Oleksiński dang3ll0 Mirek55 Michał Szerel Okopatrzy96 (7664 niezalogowanych)

()
Początkujacy
piotrhnl napisał:
może i zapachniało konfesjonałem .... lecz uważam że szacunek należy się każdemu czy to mężczyzna czy kobieta ....większość facetów traktuje kobiety jak rzecz , przedmiot który nadaje się tylko do łóżka .... ja tak nie uważam i nie zmienie swoich poglądów...... większość chyba chce się popisać przed innymi udając nie wiadomo kogo..... Dla mnie liczy się być sobą.....i nie zmnieniać się dla innych ...Pozdrawiam

bo kobieta nadaje sie do lozka (nie kazda oczywiscie )
no chyba ze niektorzy zamiast kobiety wola faceta
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
kolek napisał:
piotrhnl napisał:
może i zapachniało konfesjonałem .... lecz uważam że szacunek należy się każdemu czy to mężczyzna czy kobieta ....większość facetów traktuje kobiety jak rzecz , przedmiot który nadaje się tylko do łóżka .... ja tak nie uważam i nie zmienie swoich poglądów...... większość chyba chce się popisać przed innymi udając nie wiadomo kogo..... Dla mnie liczy się być sobą.....i nie zmnieniać się dla innych ...Pozdrawiam

bo kobieta nadaje sie do lozka (nie kazda oczywiscie )
no chyba ze niektorzy zamiast kobiety wola faceta




pojechales kolego
po calosci
napisz jeszcze ze do garów sie nadajemy i do łozka
wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
chamstwo i tyle
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
może i niektórzy wolą facetów.... Ja natomiast zdecydowanie jestem za kobietami....tylko że ja je traktuje w znacznie inny sposób niż niektórzy panowie tutaj zgromadzeni..... widzę że więcej tutaj się dorobię wrogów niż znajomych..... jednak mimo tego zawsze będe takiego samego zdania... nie mówię że kobiety są idealne bo sam nieraz doświadczyłem różnych przykrości z ich strony .... lecz nie mogę wszystkie traktować jako te złe .....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
malwina85op napisał:
kolek napisał:
piotrhnl napisał:
może i zapachniało konfesjonałem .... lecz uważam że szacunek należy się każdemu czy to mężczyzna czy kobieta ....większość facetów traktuje kobiety jak rzecz , przedmiot który nadaje się tylko do łóżka .... ja tak nie uważam i nie zmienie swoich poglądów...... większość chyba chce się popisać przed innymi udając nie wiadomo kogo..... Dla mnie liczy się być sobą.....i nie zmnieniać się dla innych ...Pozdrawiam

bo kobieta nadaje sie do lozka (nie kazda oczywiscie )
no chyba ze niektorzy zamiast kobiety wola faceta




pojechales kolego
po calosci
napisz jeszcze ze do garów sie nadajemy i do łozka
wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
chamstwo i tyle


do garow sie nienadajecie tylko do lozka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to jest ciekawy temat !!!
i slowo nadaje sie zastapil bym potrzebna jest
i uwazam ze kobieta potrzebna jest facetowi tylko do lozka
bo i te garki samemu mozna wyszorowac
i chetnie bym sie tez dowiedzial do czego facet jest potrzebny kobiecie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jak was tak slucham,to ciesze sie ze jestem sama.lepiej byc sama niz miec takiego faceta jak wy!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
EWELINSIEN napisał:
jak was tak slucham,to ciesze sie ze jestem sama.lepiej byc sama niz miec takiego faceta jak wy!!!!

moze jestes sama bo tylko umiesz fochy strzelac a nie umiesz pogadac ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jeszcze jedna "dziewica orleanska" podpisala sie powyzej. do tego zmierzam. w wypowiedzi powyzej ujawnil sie szowinizm damski. kolezanka nie zna mnie, nie zna kolegi a swoja opinie na nasz temat opiera na jednej tylko wypowiedzi , ktora napisalem z przymruzeniem oka....oby tak dalej. zuch panna )
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja jestem sama bo tak wyszlo.poco mam sie z jakims debilem meczyc.ja w sumie nie mam meza ale za to mam bardzo duzo przyjaciol(holendrow),ktorzy podziwiaja mnie ze z wszystkim potrafie sobie dac rade!!a tak na marginesie to ze mna mozna o wszystkim pogadac!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas