Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

kluby w BXL ??? - Holandia

Czytali temat:
Monster1992 (1004 niezalogowanych)

()
Początkujacy
czesc,

w przyszly weekend mam zamiar wybrac sie z kolezanka do Brukseli. znacie jakies ciekawe miejsca, kluby, puby gdzie mozna spedzic szalona sobotnia noc???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
CZESC SZUKAJCIE KLUBU CELTICA PRZY GRAND PLAC JESLI LUBICIE DUZE DYSKOTEKI MOZNA ZNALEZC TAM POLAKOW A JESLI LUBICIE POLSKIE DYSKOTEKI TO SZUKAJCIE KLUBU ROYAL
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
haha celtica znam, znam- to chyba jedyny klub w centrum jest jakas strona intenteowa tej royal? gdzie mniej wiecej ona jest? nigdy na polskiej dyskotece w belgii nie bhylam , wiec moze byc ciekawie
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Jeżelii chodzi o Celticę to jak najbardziej polecam. Lokal ma swój klimacik i w sobotę fajne imprezki odbywają się w nim. Na parterze w sb zawsze tłoczno i bardzo procentowo.Czasami przyjeżdża jakiś Szkocik lub angol i przygrywa swietnie na gitarce znane utworki. Można spotkać wieku Brytyjczyków

Natomiast na pierwszym piętrze jest zawsze świetna imprezka. Bywają tam Polacy; może i nawet chwilami są większością, ale bawią się tam także Hiszpanie iiii urocze Hiszpanki , Szwedzi , Belgowie, Francuzi i pewnie jeszcze inni. Dj na poziomie jest i zawsze swietnie zapodaje muzykę taneczną.Ludzie w tym lokalu naprawdę potrafią się bawić.

Zdarzyło mi się także być jeden raz w Royalu i nie bardzo mi się spodobało. Ale rzecz jasna każdy ma nieco inne gusta. Panie przy barze trzykrotnnie liczyły mi to samo piwo po innej cenie.

bianca86 zdaj relację na forum z Twojej szalonej sobotniej nocy.Może odwiedzicie jakiś inny ciekawy lokal
Pozdrawiam i udanego imprezowania życzę.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tak, Celtica to calkiem dobre miejsce ostatnio bedac tam z kol spotkalysmy fajna grupe z Austalii, ktorzy byli w trakcie zwiedzania naszej Europy. milo sie gadalo tak mi sie wydaje ze w ta sobote tez tam zawitam, blisko centrum i ciagle ktos interesujacy do pogadania
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Royal , Celtica?? O czym wy mowicie?? Chyba nie byliscie na porzadnej dyskotece w Belgii... Celtica to impreza dla amatorow a Royal to polska potupajka... he he he ale i kluby zescie sobie wybrali!!Jesli ktos chce sie dobrze bawic to Polecam: Versuz , Illusion
Zgłoś wpis


Bliżej nas