Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Re: fryzjer - Holandia

6 Postów

()
Początkujacy
witam
jesli szukacie polskiej i profesjonalnej fryzjerki,zapraszam,mieszkam w schiedam,strz.meskie 6 euro,damskie 10,pasemka od 25(cena zalezna od dl.wlosow),baleyage od 35,henna,kepki rzes,pracuje na profesjonalnych materialach,firma echosline(wloska na bazie jedwabiu,rozjasniacz niweluje zolty odcien pasemek,wychodza ladne o slomkowo bialym kolorze,bezplatne porady dermatologiczne,
zapraszam
+31 681749102
Zgłoś wpis
9 Postów
Timea Molenaar
(Timea)
Początkujacy
anetkaola Ja bym byla chetna na balejaz czy pasemki, cokolwiek bym zmienic wyglad swoich wlosow, Ale mam pytanie kochana czy pracujesz w domu czy zakladzie fryzjerskim. Nie mam czasu na tygodnu,bo opiekuje sie dzieckiem a wieczorami pracuje-tak samo w sobote wiec u mne w gre wchodzi tylko niedziela...Caluski Ps. mieszkam blisko Cebie.
Zgłoś wpis
49 Postów
Krasnoludek znad morza
(Krasnoludek)
Bywalec
ja uzywam maszynki...fryzjer za drogo troszke...
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Ile kosztowaloby zrobienie ze mnie platynowej blondynki?
Zgłoś wpis
49 Postów
Krasnoludek znad morza
(Krasnoludek)
Bywalec
troche drogo by wyszło...ale zobaczyć Cię taką....bezcenne
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Krasnal, ja juz probowalam wlasnorecznie zrobic sie na platyne, ale jajko takie wyszlo, ze szok .
Zgłoś wpis
49 Postów
Krasnoludek znad morza
(Krasnoludek)
Bywalec
hehehee
to nie przeszkadzam pytaj fachowca
Zgłoś wpis
6 Postów

()
Początkujacy
witaj
w niedziele ok ale musiala bys sie umowic telefonicznie poniewaz troche mam klientek na weekendy
pozdrawiam,uslugi wykonuje w domu,
pozdrawiam
Zgłoś wpis
6 Postów

()
Początkujacy
witam
to zalezy od dlugosci wlosow,mam nadzieje ze masz na mysli pasemka,a nie byc bladynka taka od skory farbowana,to drugie odradzam,pasemka praktyczniejsze i masz pewnosc ze ladne biale ci wyjda,...fakt ja pracuje na delikatnym rozjasniaczy wiec klientka siedzi z nim na glowie ok 50 minut zeby byly platynowe,,a wiadomo do tego nie ma reguly....ps napewno kaczych zoltych nie robi sie pasemek heheh
pozdrawiam
a wiecjak masz dlugie wlosy to max 40 euro
Zgłoś wpis
6 Postów

()
Początkujacy
no tak...wazne zeby byly profesjonalne farby.....znam pare klientek ktore same sobie na blond farbuja wlosy,nawet ladnie to wyglada,aczkolwiek podstawa to profesjonalny rozjasniacz i dobrze dobrana do wlosow woda utleniona do rozjasniacza...
Zgłoś wpis


Bliżej nas